Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Lekce tance s Vojtou Lackem na Praze 1

Lekce tance s Vojtou Lackem na Praze 1

Lázně a wellness
Jeden z nejlepších tanečníků, instruktorů skupinových cvičení Vojta Lacko, vás zve na své skupinové lekce na Václavském náměstí.
Vojta Lacko je profesionální tanečník a choreograf s 18letou praxí. Jeho choreografie ve stylu Disko Dance, Show Dance, Parketové kompozice, Hip Hop, Street Dance jsou vysoce oceňovány na různých tanečních soutěžích jak u nás, tak i v zahraničí.

Z jeho skupinových lekcí Latino Dance, Exlusive Musical Dance, Body Styling, Street Dance, Movie Dance odejdete nejen o pár kilo lehčí, ale i plní energie, lásky a pohody. S Vojtou si na hodinách nejen zatančíte, ale i zařádíte a zazpíváte. Přijďte se sami přesvědčit. Jeho lekce jsou určené jak pro muže, ženy, tak i děti od 6 let.

Jeho choreografie ať již s taneční školou, kterou měl na Moravě nebo jako jednotlivce, ocenili nejen diváci, ale i uznávání porotci snad ve všech větších městech v České a Slovenské republiky a v zahraničí. Připravuje choreografie i pro známé zpěváky a zpěvačky či hudební skupiny, natáčí taneční reklamy.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 3. 2017
2.3.
17.4.
Jarní menu v krápníkové restauraci

Jarní menu v krápníkové restauraci

Praha 1, Praha
1.4.
31.3.
Soutěž Muzeum roku

Soutěž Muzeum roku

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí