Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Laser Game Jihlava

Laser Game Jihlava

Zážitky
Přijďte si zahrát a pobavit se s kamarády do Prime laser arény v Jihlavě. Aréna je navrhnuta tak, že se rozhodně nebudete nudit. Čeká na vás množství překážek, které vám umožní jak dynamickou akční hru, tak taktičtější postup v rámci hry. Můžete zde vždy objevovat různá zákoutí a palební pozice.
Laser game je moderní adrenalinová zábava pro 6-10 hráčů známá také pod názvem Laser tag. Jedná se o bezpečnou, naprosto bezbolestnou hru, která je vhodná pro všechny věkové kategorie. Prime laser aréna je vybavena nejmodernější technologií, která je v současné době dostupná, a díky spolupráci s předním dodavatelem vybavení se můžete těšit na nejnovější technologie a průběžné upgrady.

Čeká na vás množství překážek, které vám umožní jak dynamickou akční hru, tak taktičtější postup v rámci hry. Cílem hry je (kromě zábavy a spousty adrenalinu) získat co největší počet bodů. Můžete buď hrát na týmy, nebo tzv. Deathmatch – tedy všichni proti všem. Ať už zvolíte způsob hry jakýkoliv, tak zpestření vám jistě zajistí bonusový Pod, který je umístěn v aréně. Když se vám podaří Pod zasáhnout, získáte jeden z bonusů. Můžete např. zjistit, za jak dlouho druhý tým odhalí zrádce ve svých řádách, a především této chvíle využít pro zabití co nejvíce svých nepřátel.

Jestliže jste nikdy laser game nehráli, nemusíte mít vůbec obavu. Profesionální personál vás před hrou seznámí s pravidly, použitím zbraní, a zodpoví všechny případné dotazy.
Celý popis
Naposledy změněno: 26. 5. 2017
22.5.
9.6.
Výstava A byli popraveni!

Výstava A byli popraveni!

Jihlava, Vysočina
4.5.
4.6.
Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

Jihlava, Vysočina
27.4.
4.6.
Na druhé straně (zrcadla)

Na druhé straně (zrcadla)

Jihlava, Vysočina
24.3.
18.6.
Stroj času

Stroj času

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí