Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Lanový park Green Valley

Lanový park Green Valley

Letní sporty
Společnost Inspira vybudovala v areálu Green Valley u Chotýšan u Benešova park vysokých lan, ideální pro firemní programy i skupiny přátel. Lanové překážky jsou výborným prostředkem k odreagování, získání intenzivního prožitku, jsou výzvou pro jednotlivce i skupiny k překonání vlastních hranic.

Jednotlivé lanové překážky jsou umístěny ve výšce přibližně 10m nad zemí a pro jejich překonání je nutná značná míra odvahy, je to však odvaha bez rizika, jelikož účastník je v každém okamžiku jištěn zkušeným instruktorem. Konstrukce parku na vzrostlých stromech je citlivě včleněna do krásného přírodního prostředí a díky své blízkosti od Prahy umožňuje aktivní prožitek v těsném sousedství metropole.

Postavené překážky: Liány (ručkujte po ocelovém laně za pomocí zavěšených lián), trapézový skok (jištěný skok do volného prostoru), ostrůvky (přejít po špalkách 10 metrů nad zemí), trámky (týmová překážka)

Program v lanovém parku je třeba předem objednat – park není obsazen celoročně. Doporučujeme pro skupiny o min. 5 osobách.

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 7. 2018