Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kurzy yoyování v pražském Yoyo Store

Kurzy yoyování v pražském Yoyo Store

Zážitky
První evropská yoyo prodejna v ulici V Jirchářích nabízí 2x týdně kurzy yoyování zdarma. Bez nutnosti jakékoliv rezervace nebo přihlašování. Prostě přijďte kdy se vám to hodí. Začátečnická i pokročilá yoya jsou k zapůjčení.
Každé úterý od 16:00 do 18:00 a každou středu od 14:00 do 16:00 pořádá Yoyo Store  kurzy yoyování zdarma. Vhodné jsou jak pro začátečníky tak i pokročilé yoyoery. Každý čtvrtek pak probíhají i Kendama srazy, pokud se tedy chcete naučit něco s tradiční japonskou hračkou, zastavte se mezi třetí a pátou hodinou.

Yoyo i Kendamu vám zde rádi zapůjčí. Kurzy jsou naprosto pro všechny co si nezapomněli hrát. V celé prodejně je Wi-Fi zdarma.

Yoyo Store je první kamenná prodejna v Evropě. Vybírá pro vás ty nejlepší kousky ze všech koutů světa - spoluprauje s yoyo firmami z Austrálie, USA, Japonska, Číny nebo Malajsie. Skladem je zde více než 80 různých modelů a pravidelně se tu snaží doplňovat novinky z yoyo světa. Firma sponzoruje team nadějných yoyerů a zakládá si na tom, že yoyování není business, ale hlavně zábava.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 3. 2017
19.4.
16.6.
Šperk

Šperk

Praha 1, Praha
1.12.
30.4.
Výstava Na film! 2

Výstava Na film! 2

Praha, Praha
21.4.
21.5.
Oldřich Smutný - Monotypy, akvarely

Oldřich Smutný - Monotypy, akvarely

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí