Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kulinářské překvapení v restauraci Zlatá kovadlina

Kulinářské překvapení v restauraci Zlatá kovadlina

Gurmánská turistika
Restaurace Zlatá kovadlina v Mladé Boleslavi nabízí 65 míst v příjemně zařízeném prostředí koncipovaném jako kovárna. Místa si můžete objednat v původním vinném sklípku nebo na letní terase pod podloubím.
Restaurace Zlatá Kovadlina je certifikovaná restaurace na tradiční kuchyni v projektu Czech Specials v Mladé Boleslavi, umístěna ve středu starého města, s podzemním parkovacím domem před restaurací. Vaří se zde tradiční česká kuchyně v moderním pojetí, klademe důraz na čerstvost surovin a spokojenost hosta, i těch nejmenších. Máte na něco chuť a nenašli jste to na našem jídelníčku? Požádejte obsluhu, zkusí vám vyhovět. Nemožné ihned, zázraky do 3 dnů. Restaurace je dlouholetým členem Asociace hotelů a restaurací České republiky.

A co vás v klimatizované restauraci čeká? Kulinářské překvapení s tradiční českou i mezinárodní kuchyní, připravovanou předními odborníky, kterou můžete zapít černým nebo světlým pivem značky Zlatopramen 11°. Pohostí tu jak jednotlivce, tak celé skupiny, na přání připravíme také rauty.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 8. 2019
3.5.
29.9.
Výstava obrazů a plastik výtvarné skupiny Skoba

Výstava obrazů a plastik výtvarné skupiny Skoba

Jizerní Vtelno, Střední Čechy
4.9.
Vojtěch Dyk & B-Side Band

Vojtěch Dyk & B-Side Band

Mladá Boleslav, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí