Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Koupaliště Hostivařská přehrada

Koupaliště Hostivařská přehrada

Letní sporty
Hostivařská přehrada nabízí zábavu, aktivní odpočinek i relaxaci pro každého a to v nádherné lokalitě jen pár minut od centra Prahy.
Hostivařská přehrada je položena v nádherné a klidné lokalitě na rozmezí městských částí Prahy 10 a Prahy 15 uprostřed Hostivařského lesoparku. Pouze pár minut cesty z centra Prahy vznikla největší vodní plocha v Praze o rozloze 43,8 ha, kolem níž se rozprostírá jedna z nejkrásnějších přírodních scenérií v hlavním městě.

Přímo uprostřed tohoto nádherného místa se nachází koupaliště Hostivařská přehrada s celkovou kapacitou až deset tisíc návštěvníků. Naleznete zde travnaté a písčité pláženudistickou pláž (zcela separovaná od hlavní pláže přilehlým lesem a zároveň je spojená s hlavní bránou silnicí), dětské hřiště s trapolínou a lezeckou stěnou a rozmanité druhy občerstvení. Nabízíme mnoho různých sportovišť, jako jsou dva profesionální kurty na beach volejbal, wakový vlek, ruské kuželky, ping-pong, fotbálky, a podobně. Pod kurty se nachází také nově zrekonstruovaná půjčovna lodiček s lodičkami, šlapadly a  paddle boardy. Pro milovníky hudby pořádáme pravidelné kulturní akce a pro děti příměstské tábory.

Novinkou roku 2018 je 50m dlouhá vodní skluzavka WATER SLIDE a dvě o obří trampolíny. Menší trampolína bude sloužit těm nejměnším a ta větší všem kdo chtějí zažít pořádnou zábavu. Mysleli jsme i na připojení k internetu formou WI-Fi hotspotu, které je nově k dispozici všem.

Díky ideální poloze areálu hned vedle Hostivařského lesoparku najdete také skvělé místo k jízdě na kolečkových bruslých, na kole, jogingu, běhání či vycházkám. Pokud chcete trávit volný čas sami, s rodinou nebo přáteli pak je Hostivařská přehrada přesně, to co hledáte.

V areálu nabízíme také širkou škálu občerstvení od čertvé pizzy, haburgerů a gyrosu přes grilované maso, klobásy a uzené specility s naší udírny až po kavárnu se skvělými zákusky a čerstvě praženou kávu. Nechybí samozřejmě ani točená a kopečková zmrzlina a dobroty pro nejmenší. Na písčité pláži si také můžete vychutnat míchané koktejly od našich profesionálních barmanů. 
  
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 8. 2018
20.6.
17.9.
Šlechta v boji za českou státnost

Šlechta v boji za českou státnost

Praha 4, Praha
22.6.
31.8.
Léto s minigolfem v Europarku Praha

Léto s minigolfem v Europarku Praha

Praha 10, Praha
1.7.
30.9.
Průhonické jiřinky a gladioly 2018

Průhonické jiřinky a gladioly 2018

Průhonice, Střední Čechy
11.5.
31.8.
Léto v džungli v Aquapalace Praha

Léto v džungli v Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí