Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kongres hotel Jezerka - aktivní odpočinek v centru Železných hor

Kongres hotel Jezerka - aktivní odpočinek v centru Železných hor

Ubytování
Hotel je umístěn 200 m od Sečské přehrady, vhodné ke koupání, provozování vodních sportů, rybolovu atd. V překrásném okolí hotelu se nachází zřícenina hradu Oheb, turistické a cykloturistické stezky. Hotel leží 100 km od Prahy.
To vše vytváří ideální prostory pro pořádání vašeho kongresu, firemní akce, školení nebo večírku, team buldingových akcí, sportovní akce či rodinné rekreace.

Kongres hotel Jezerka se nachází v CHKO Železné hory u Sečské přehrady, 100 km od Prahy. V krásném okolí hotelu se nachází zřícenina hradu Oheb, značené turistické a cykloturistické stezky. V okruhu 20-ti km dále větší množství přírodních a kulturních zajímavostí. Celková kapacita hotelu je 230 lůžek v 96 pokojích a apartmánech, z nichž některé jsou vybaveny klimatizací a vířivkou.

Nově je v hotelu k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice, které se rozprostírá na více než 800m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivku, masáže a spousty dalších aktivit. Dále je k dispozici privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí.

Hotel disponuje vnitřním bazénem o rozměrech 12 x 5 m a hloubkou 1,3 m. To umožňuje nejen rekreační plavání, ale i relaxaci a hromadné cvičení – Aqua aerobic. Teplota vody hotelového bazénu je 27 stupňů.  Voda je slaná s koncentrací cca 0,5% soli a do vody nejsou přidávány žádné umělé chemické prvky – zejména chlor. Proto je koupel vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou. U bazénu je i bar s možností občerstvení a místa k posezení a odpočinku.

Součástí hotelu jsou restaurace, dvě vinárny, kongresový sál, 7 sálů a salonků. Vše je vybavené nejmodernější audio-videotechnikou a učebními pomůckami. Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním bazénem, venkovním bazénem (20 m), dětským brouzdalištěm, vířivkou a parní saunou. Dále jsou zde dvě bowlingové dráhy, dva tenisové kurty, dva squashové kurty, fitness, horolezecká stěna, indoorový trenažér na golf, vnitřní střelnice, laserová střelnice, herna.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 4. 2018
14.7.
Folk na Lichnici

Folk na Lichnici

Třemošnice, Východní Čechy
23.3.
31.5.
Vše pro vlast

Vše pro vlast

Miřetice, Východní Čechy
9.3.
16.9.
Pohádkový život rodiny Lamkových

Pohádkový život rodiny Lamkových

Chrudim, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí