Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kino Aero - kino, ve kterém se budete vznášet

Kino Aero - kino, ve kterém se budete vznášet

Zážitky
Jeden z nejstarších filmových klubů v ČR uvádí měsíčně na 60 různých filmů. Aero je kino s jedinečnou atmosférou, kam si můžete zajít na předpremiéry i premiéry nových filmů, osvědčené klasiky, páteční a sobotní noční projekce, tematické filmové přehlídky.

Každý pátek a sobotu rozšiřuje svůj program o noční projekce filmů. Hostí předpremiéry a premiéry nových distribučních filmů. Vybrané projekce obohacuje o lektorské úvody, program o nevšední akce a happeningy, prostor baru o výstavy fotografií a plakátů.
 

Aero je kino s jedinečnou atmosférou

Technické zázemí: kapacita je 336 míst. Projekce je možná z 35 mm filmu, DCP, dále VHS, DVD, BetaSP a jakýkoliv běžný digitální soubor v rozlišení HD. Kino je vybaveno plně digitálním projektorem dle požadavků DCI Sony CineAlta 4K, projektor verze 320 a server LMT 300. Zvuk Dolby Digital EX pro projekce z 35mm kopie a Dolby Surround 7.1 pro digitální projekce z projektoru Sony SRX-R320. Projekce je možno opatřit simultánním překladem – rozvod zvuku do všech aerosedaček, sluchátka v majetku kina. Pohodlné aerosedačky vybavené picími aerodržáčky umožňují zaparkovat nápoje z Aerobaru.

Bar má kapacitu 80 míst k sezení. WIFI v celém prostoru kina.
 

Jedinečné cyklo kino

Víte, kolik elektřiny je zapotřebí k tomu, aby se mohlo v kině promítat? Přijďte do Aera a společně s ostatními rozjeďte film. Bez vaší energie to nepůjde.

Ve spolupráci s Nano Energies a jejich unikátní cykloelektrárnou pro vás kino Aero připravilo nový způsob sledování filmů. Jednou za měsíc vás v Aeru nechají na speciálně upravených kolech šlapat a spálit kalorie a přetaví je v energii potřebnou pro filmovou projekci. Každý, kdo na projekci dorazí, se může zapojit a šlapat, jak mu síly dovolí. Střídání během filmu je vítáno. Každý, kdo se zapojí, od nás v závěru dostane malý dárek za vydané úsilí.

Celý popis
Naposledy změněno: 20. 11. 2017
25.10.
31.3.
Pavel Tigrid

Pavel Tigrid

Praha 3, Praha
19.5.
31.1.
Sport za velké války

Sport za velké války

Praha 3, Praha
21.10.
25.11.
Kulmináž výstavy Kevina V. Tona

Kulmináž výstavy Kevina V. Tona

Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí