Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > JumpPark Praha - největší trampolínový park ve střední Evropě

JumpPark Praha - největší trampolínový park ve střední Evropě

Zážitky
Trampolínový park je nový způsob pro lidi všech věkových kategorií, jak se bavit při cvičení a přitom udělat něco pro své tělo. Trampolíny od stěny ke stěně jsou spojené a tvoří jedno velké hřiště.
Na 700 m2 se zde nachází více než 60 trampolín. Přijďte si vyzkoušet 3D vybíjenou, zaskákejte si na basketbalové koše nebo si vyzkoušejte různé akrobatické kousky při skocích do pěnové jámy. Využít můžete také halu na Free Jump, kde se nachází více než 30 trampolín na různé skákání. Pro odvážnější skokany se zde nacházejí trampolíny i podél stěn.

V rámci hodiny skákání můžete využít jakoukoliv atrakci. Skákejte z trampolíny na trampolínu nebo vyzkoušejte ostatní atrakce v parku, jako například spikeball nebo hřiště pro nejmenší návštěvníky.

Pokud skáčete v rámci svých vlastních schopností a dodržujete naše pravidla, potom je cvičení na trampolínách bezpečné. Pružiny absorbují zhruba 80% z dopadu při doskoku, snižuje se tak tlak na kosti a klouby a minimalizuje se riziko zranění. Opakované cvičení na trampolíně buduje a posiluje kosti i vaši sílu a ohebnost. Skákání proto může zlepšit rovnováhu, koordinaci, držení těla a zvýšit flexibilitu.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 2. 2018
6.12.
31.3.
Kluziště v Galerii Harfa

Kluziště v Galerii Harfa

Praha 9, Praha
9.12.
15.3.
Bruslení ve Sportovním areálu Gutovka

Bruslení ve Sportovním areálu Gutovka

Praha 10, Praha
19.2.
20.2.
Freestyle Mondays: Rest a DJ Herby

Freestyle Mondays: Rest a DJ Herby

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí