Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kurzy jógy v centru Zlína

Kurzy jógy v centru Zlína

Životní styl
Kurzy i samostatné lekce jógy na Orlovně v centru Zlína, Malenovicích, Jižních svazích, Želechovicích a Vizovicích. Cvičí se v dopoledních i odpoledních hodinách. Přijďte na sobě pracovat.
Naučte se pomocí jógy ovládat životní energii, své tělo, mysl a emoce. Poznejte sami sebe a pokuste se dosáhnout harmonie se svým "Já". Kurzy jógy zahrnují nejen fyzické cvičení, ale i práci s energií, relaxaci, koncentraci a meditaci. Pravidelným cvičením dosáhnete posílení imunity, formování těla a celkové harmonie.

Skladbu ásán v jednotlivých lekcích přizpůsobuji fázi Luny a jejího postavení ve zvěrokruhu, čímž se posilují účinky cvičení. Cvičitelka Miroslava Boucová využívá jejího vlivu na konkrétní části organismu - ve vhodné dny zařazuje do lekcí také oční jógu, jógu rukou a reflexní terapii.

Nepotřebujete žádnou registraci ani rezervaci - stačí se rozhodnout a přijít si lekci jógy vyzkoušet. S sebou si vezměte pohodlné sportovní oblečení a podložku na cvičení. Ta není potřeba na Orlovně ve Zlíně, kde jsou k dispozici podložky erární. Vhodná (ale ne nezbytná) je též deka, kterou se můžete přikrýt během relaxace nebo ji použít jako "polštářek" pod hýždě během pránájámy. Boty nepotřebujete - cvičí se bosky nebo v ponožkách.

Místa cvičení:
  • Orlovna (naproti MHD Školní)
  • Jižní svahy - Astra (ul. Družstevní)
  • Malenovice (11. ZŠ a Sokolovna)
  • Želechovice - ZŠ (klubovna)
  • Vizovice - Orlovna
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 6. 2017
19.5.
18.8.
 Výstava Theodora Pištěka na zlínském zámku

Výstava Theodora Pištěka na zlínském zámku

Zlín, Východní Morava
1.1.
31.12.
Orbis Pictus Play Zlín

Orbis Pictus Play Zlín

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí