Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Indická restaurace Indian Jewel

Indická restaurace Indian Jewel

Gurmánská turistika
Indian Jewel je indická restaurace v samém srdci Prahy, na Starém Městě. Snaží se nabízet ty nejlepší kulinářské zážitky, jaké může poskytnout indická kuchyně.
Restaurace Indian Jewel nabízí dokonalý kulinářský zážitek z tradiční Indické kuchyně, který Praze dlouhou dobu scházel. Umístění restaurace přímo v centru Prahy v Ungeltu za Týnským chrámem, kde je obklopena architektonickými skvosty v jedné z nejstarších částí Prahy, ji činí snadno dostupnou pro každého návštěvníka. Šéfkuchaře i další pracovníky kuchyně osobně vybral majitel, Sanjeev Wadehra, který má více než 29 lets pohostinstvím zkušenosti.

Indie je zemí s pestrou kulturou a tradicemi a nekonečnou rozmanitostí kulinářských zážitků. Delikátní chutě indické kuchyně, předávané tradicí z generace na generaci, okoušeli králové a mughalští císaři. Teď je řada na vás – i vy můžete ochutnat špičkovou indickou kuchyni. Restaurace se snaží nabídnout menu pro ty, kdo rádi objevují nové chutě, i pro ty, kteří mají rádi tradiční kuchyni.

„Kořeněné“ je přívlastek, který napadne leckoho v souvislosti s indickými pokrmy. V Indian Jewel ovšem toto slovo neznamená „pálivé“ – jedná se o tisíce bylin a koření, které mají prospěšné zdravotní účinky a kterými naši kuchaři obohacují naše pokrmy. Menu je pestré – najdete na něm lehkou čočkovou polévku, nadýchané saláty, šťavnaté kebaby, paranthy z pece tandoor (tandur) i čerstvě pečený indický chléb naan (nán). Naše nabídka by samozřejmě nebyla úplná bez skutečných skvostů indické kuchyně – našeho curry (kari). Od lahůdek z horkého indického jihu až po pokrmy posvátného severu, naše kuchyně bude svádět váš nos i jazyk k dosud nepoznaným zážitkům.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 7. 2018
24.3.
21.10.
Konzervovaná minulost

Konzervovaná minulost

Praha 1, Praha
18.5.
16.9.
Znovuotevření muzea Grévin

Znovuotevření muzea Grévin

Praha 1, Praha
1.1.
31.12.
Modrý pokoj

Modrý pokoj

Praha 1, Praha
25.5.
2.9.
Jiří Kolář: Úšklebek století

Jiří Kolář: Úšklebek století

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí