Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Penzion a vinárna u Bednářů Pavlov

Penzion a vinárna u Bednářů Pavlov

Ubytování
Penzion a vinárna u Bednářů je ideálním místem pro rodinnou dovolenou na Pálavě. V penzionu se nejen pohodlně ubytujete, ale také si pochutnáte na domácí kuchyni a místních i oblastních vínech.
Rodinný podnik v srdci Pavlova se nachází přímo pod hradem Děvičky. V nově zbudovaném zařízení je možné ubytování v deseti útulných pokojích a čtyřech apartmánech o celkové kapacitě 41 lůžek. V nabídce jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a čtyři apartmány. Každý z pokojů je vybaven televizí, telefonem a vlastním sociálním zařízením.

Přímo pod penzionem leží vinný sklípek pro sto osob, kde se vaří široko daleko vyhlášená domácí kuchyně. Příjemné posezení v prostorách bývalého vinného sklepa vinárna U Bednářů nabízí denně mimo neděle od 17 hodin. Je možno ji využít také například k uspořádání pracovních setkání či přednášek. Každý pátek a sobotu zde hraje živá hudba.

Blízké Novomlýnské nádrže jsou vyhlášeným rájem pro vyznavače vodních sportů. V Pavlově pak naleznete unikátní soubor lidové architektury spolu s kostelem ze 17.století.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 7. 2018
1.7.
31.8.
Prázdninové prohlídky města Mikulova

Prázdninové prohlídky města Mikulova

Mikulov, Jižní Morava
4.7.
29.8.
Noční prohlídky zámku Mikulov

Noční prohlídky zámku Mikulov

Mikulov, Jižní Morava
20.7.
22.7.
Festival národů Podyjí

Festival národů Podyjí

Mikulov, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí