Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Zámek Valeč u Hrotovic

Hotel Zámek Valeč u Hrotovic

Památky
Nově zrekonstruovaný Hotel Zámek Valeč se nachází v klidném a malebném prostředí Vysočiny, patnáct kilometrů jihovýchodně od města Třebíč. Ubytovat se můžete v historických pokojích a královských apartmánech vybavených dobovým nábytkem. Milovníky historie potěší možnost prohlídky zámku.
Hotel Zámek Valeč nabízí svým hostům ubytování v 6 historických pokojích, ve 2 královských apartmánech a v 18 moderně zařízených podkrovních pokojích. Historické pokoje a apartmány jsou vybaveny dobovým nábytkem, mají vlastní koupelnu, WC, televizi, telefon, připojení na internet. Pokoje v podkroví jsou navíc klimatizované a nabízí svým hostům maximální pohodlí ve 3 jednolůžkových pokojích, 14 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu (se 2 oddělenými ložnicemi a 4 lůžky). V ceně ubytování je snídaně formou bufetu a připojení na internet.

Restaurace, zámecký šenk-pivnice, vinárna nabízejí kvalitní jídla české kuchyně, včetně denního menu, bohatý sortiment nápojů a široký výběr značkových vín z jihomoravských vinných sklepů. Sály a salonky zámku uspokojí všechny požadavky na konference, školení a semináře velkých a malých firem.

Prohlídky probíhají v celé zrekonstruované části zámku a návštěvníci se na ní podívají do stylových dobově zařízených pokojů a současně také do salónků, knihovny a dalších historických prostor které jsou zrekonstruované a v každé místnosti zámeckého komplexu návštěvník uvidí při prohlídce malby na stěnách a stropech a dobový nábytek který je spojený s tématikou se kterou jsou jednotlivé místnosti zámku spojeny jako např. lovecký salonek, hvězdářský salonek, knihovna, zbrojnice, rytířský sál a další.

Přírodní park obklopující zámek ze tří stran je prostoupen zajímavostmi. Je zde obrovské bludiště, všesměrně se vinoucí cesta, horní rybník s vyhlídkovým nábřežím, dolní rybník s labutěmi, lesík starých stromů a řada dalších překvapení. Jedním z nich je při pohledu vzhůru komín obydlený čápy.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 6. 2018
15.8.
Ariadna na Naxu

Ariadna na Naxu

Valeč, Vysočina
8.8.
Tomáš Klus Symphonic

Tomáš Klus Symphonic

Valeč, Vysočina
10.8.
Tango argentino

Tango argentino

Dalešice, Vysočina
31.8.
1.9.
Happy Faces Festival

Happy Faces Festival

Koněšín, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí