Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Ostrý v Železné Rudě

Hotel Ostrý v Železné Rudě

Ubytování
Hotel Ostrý je umístěn v malebném horském městečku Železná Ruda, nejvýznamnějším turistickém centru západní Šumavy, na hranicích s Německem. Nachází se v atraktivním prostředí na okraji národního parku Šumava a zároveň přímo na hlavní turistické a cyklistické trase.
Hotel poskytuje ubytování ve 27 pokojích, které jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, samostatným sociálním zařízením, telefonem a televizí se satelitním příjmem. K dispozici je také apartmán pro 4 osoby a pokoj s bezbariérovým přístupem. Celková kapacita hotelu je 76 lůžek. Hotel je celý nekuřácký a na pokojích platí zákaz používání elektrických spotřebičů

V zimě hotelové služby a ubytování ocení zejména lyžaři a běžkaři, protože v Železné Rudě a okolí naleznou udržované sjezdovky a běžecké trasy. Od jara do podzimu hotel Ostrý vyhledávají pro jeho polohu poblíž cykloturistických tras a stezek milovníci jízdy na kole. Hotel s tím počítá a svým klientům proto nabízí možnost úschovy kol v uzamykatelné úschovně. Vedle venkovní terasy je vybudováno dětské hřiště.

Kolo si můžete půjčit v půjčovně, která se nachází v těsné blízkosti hotelu. Zde si můžete nechat kolo i seřídit nebo opravit. V zimních měsících se tato půjčovna kol mění na půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 6. 2016
29.7.
31.7.
Železnorudské slavnosti

Železnorudské slavnosti

Železná Ruda, Šumava
11.6.
7.8.
UB Letadlo - Let2

UB Letadlo - Let2

Klenová, Šumava
18.6.
28.8.
Výstava Ivety A. Dučákové: Překlenutí

Výstava Ivety A. Dučákové: Překlenutí

Klenová, Šumava
26.3.
17.7.
Výstava Linoryt I

Výstava Linoryt I

Klenová, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí