Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Ostrý v Železné Rudě

Hotel Ostrý v Železné Rudě

Ubytování
Hotel Ostrý je umístěn v malebném horském městečku Železná Ruda, nejvýznamnějším turistickém centru západní Šumavy, na hranicích s Německem. Nachází se v atraktivním prostředí na okraji národního parku Šumava a zároveň přímo na hlavní turistické a cyklistické trase.
Hotel poskytuje ubytování ve 27 pokojích, které jsou účelně vybaveny praktickým pohodlným nábytkem, samostatným sociálním zařízením, telefonem a televizí se satelitním příjmem. K dispozici je také apartmán pro 4 osoby a pokoj s bezbariérovým přístupem. Celková kapacita hotelu je 76 lůžek. Hotel je celý nekuřácký a na pokojích platí zákaz používání elektrických spotřebičů

V zimě hotelové služby a ubytování ocení zejména lyžaři a běžkaři, protože v Železné Rudě a okolí naleznou udržované sjezdovky a běžecké trasy. Od jara do podzimu hotel Ostrý vyhledávají pro jeho polohu poblíž cykloturistických tras a stezek milovníci jízdy na kole. Hotel s tím počítá a svým klientům proto nabízí možnost úschovy kol v uzamykatelné úschovně. Vedle venkovní terasy je vybudováno dětské hřiště.

Kolo si můžete půjčit v půjčovně, která se nachází v těsné blízkosti hotelu. Zde si můžete nechat kolo i seřídit nebo opravit. V zimních měsících se tato půjčovna kol mění na půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 1. 2018
6.12.
31.1.
Papírové betlémy

Papírové betlémy

Sušice, Šumava
16.6.
16.6.
Ať žijí strašidla

Ať žijí strašidla

Kašperské Hory, Šumava
3.1.
28.12.
Věci všední, přesto neobyčejné

Věci všední, přesto neobyčejné

Klatovy, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí