Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Orea Resort Horizont v Železné Rudě

Hotel Orea Resort Horizont v Železné Rudě

Ubytování
Orea Resort Horizont se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř na horské louce uprostřed lesů chráněné krajinné oblasti Šumava. Z hotelu je překrásný výhled na horské hřebeny, za pěkného počasí jsou vidět i vrcholky Alp.
Resort disponuje 101 dvoulůžkovými pokoji, některé s možností přistýlky, některé rodinného typu, restaurací, lobby barem s letní terasou, konferenčními prostory a moderním Pool & Fitness centrem. Zarelaxovat si v tomto centru o rozloze 1280 m2 můžete v bazénu s protiproudem, ve whirlpoolu, v sauně či v římských lázních. Sportovní nadšenci jistě využijí fitness centrum či se nechají zlákat některou z nabízených aktivit v okolí hotelu.

Od hlavní komunikace je resort vzdálen 1800 m. Svůj vůz můžete zaparkovat v areálu hotelu. Samozřejmostí je i bezplatné Wi-Fi připojení.

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem.Ve vyšších kategoriích pokojů je k dispozici župan, kávový a čajový set s rychlovarnou konvicí a minerální voda při příjezdu. Snídaně a večeře jsou připravovány z čerstvých surovin ve formě bohatých bufetových stolů nebo a la carte.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 8. 2016
4.6.
24.9.
Komentované prohlídky Kašperských Hor s průvodcem

Komentované prohlídky Kašperských Hor s průvodcem

Kašperské Hory, Šumava
1.6.
30.9.
Cyklus oživené historie na hradě Kašperk

Cyklus oživené historie na hradě Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
31.5.
31.12.
Mecenáš muzea Ševcovic

Mecenáš muzea Ševcovic

Klatovy, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí