Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Marriott Courtyard Brno

Hotel Marriott Courtyard Brno

Ubytování
Courtyard Marriott Brno je moderní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí 201 luxusních pokojů včetně jednoho střešního apartmá. Hotel se nachází v areálu Spilberk Office Centre a poskytuje nádherný výhled na historické centrum města.
Svojí světlou fasádou předznamenává hotel Courtyard Marriott Brno i vnitřní interiér. U vchodu v hotelové hale hosty upoutá obří olejomalba ledního medvěda mezi antickými sloupy od současného výtvarníka Marka Číhala. Své dílo Věčné léto v římské vile tvořil přímo na místě celý měsíc.

Čtyřhvězdičkový hotel světoznámého řetězce Marriott má kapacitu 201 pokojů ve třech skupinách – od základního o ploše 25 metrů čtverečních přes dvojpokoj s malým obývákem až po šedesátimetrové prezidentské apartmá s velkorysou terasou. Všechny konferenční místnosti jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální technikou s možností využít také zasedací místnosti s vestavěnou telekonferenční technologií.

Ať už budete v Brně v rámci obchodních záležitostí nebo jako turista v hotelu Courtyard Marriott Brno se budete cítit jako doma. Prostorné pokoje nabízejí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a nádherný výhled na moravskou metropoli.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 7. 2018
11.6.
20.7.
Magdalena Křenková Florianová - výstava obrazů

Magdalena Křenková Florianová - výstava obrazů

Brno-střed, Jižní Morava
15.6.
30.9.
Století sakrální architektury

Století sakrální architektury

Brno, Jižní Morava
15.6.
30.9.
František Sušil – život, dílo, odkaz

František Sušil – život, dílo, odkaz

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí