Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel La Ballerina na Novém Městě v Praze

Hotel La Ballerina na Novém Městě v Praze

Ubytování
Luxusní hotel La Ballerina řetězce Alchymist Luxury Group se nachází v centru Prahy, jen 15 minut chůze od Karlova mostu a Václavského náměstí. Nabízí stylové ubytování, bezplatné Wi-Fi připojení a nepřetržitě otevřenou recepci.
Luxusně a komfortně vybavený hotel La Ballerina najdete v blízkosti řeky Vltavy, jen pár kroků od slavného Tančícího domu. Elegantní, centrálně situovaný hotel disponuje 5 kategoriemi pokojů od Deluxe až po Apartmány, vhodné jak pro obchodní cestující tak i rodiny s dětmi.

Všechny pokoje jsou klimatizované, mají bezpečnostní schránku, elegantní, moderně zařízenou koupelnu včetně županů a přezůvek a příslušenství pro přípravu čaje a kávy zdarma. Každé ráno se podává snídaně, k dispozici je také pokojová služba.

Hosté mohou využít i lázeňské a wellness centrum v sesterském hotelu, vzdáleném 15 minut chůze. V hotelu vám poskytnou informace o městě a zajistí vstupenky, lístky na MHD a k využití je také úschova zavazadel. Hotel také zajišťuje kyvadlovou dopravu na pražské letiště Václava Havla. Parkování je možné ve veřejné garáži, vzdálené 3 minuty chůze.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 11. 2016
3.2.
12.12.
Mini capoeira s batolátky 2-3 roky

Mini capoeira s batolátky 2-3 roky

Praha 2, Praha
2.11.
8.1.
Tomáš Bím - Ohlédnutí

Tomáš Bím - Ohlédnutí

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí