Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Hotel Galant Mikulov - hotel s vinařstvím

Hotel Galant Mikulov - hotel s vinařstvím

Gurmánská turistika
Hotel, vinařství a kongresové centrum v jednom, to vše nabízí Galant, o kterém se mluví jako o vinařství v hotelu respektive hotelu ve vinařství. Celé vinařství je totiž součástí hotelu.
Vinařství vzniklo v roce 2004 v rozloze 27,5 ha, dnes využíváme přes 30 ha viničních tratí v těch nejlepších pálavských lokalitách.

Hotelový komplex se rozkládá na 8000 metrech čtverečních, jen několik kroků od historického srdce Mikulova, přímo pod Svatým kopečkem, na který je výhled nejen z hotelové terasy, ale i celé řady pokojů. Jejich široká nabídka společně s velkou ubytovací kapacitou vyhoví jak individuálním návštěvníkům Moravy, tak pořadatelům konferencí a kongresové turistiky.

Pro milovníky vína se přímo nabízí možnost návštěv a ochutnávek v místních vinařství a to jak pěšky, tak na kole. A nebo ještě lépe, na kole si můžete udělat příjemnou vyjížďku a místní, reginální víno z Pálavy ochutnat přímo u nás. Jsme na to více než zařízení. Součástí restaurace hotelu Galant je Degustační galerie Pálava. Přímo na místě si můžete vybrat a degustovat z více než 150 druhů vín od několika desítek místních vinařů. Navíc s možností zakoupit si oblíbenou láhev domů za doslova atraktivní ceny.

Chystáte firemní akci, meeting, konferenci či kongres? Uspořádejte je v Mikulově. Hotel nabízí kapacitu 105 pokojů, konferenční sál a salonky, restauraci a bohaté možnosti kulturního vyžití a zábavy.

Chcete si vyzkoušet práci vinohradníka? To není problém, na vinici je vždy dostatek práce. Uspořádáme pro vás ukázkové odpoledne na vinici s výkladem našeho vinohradníka. Na přání přímo na místo dovezeme občerstvení. Degustace je samozřejmostí.

Hotel Galant z Mikulova se umístil mezi třemi nejlepšími projekty světa na prestižní soutěži Energy Globe Award. Energy Globe Award je mezinárodní soutěží projektů, které usilují o úspory energií a ochranu přírody. Celosvětová soutěž se poprvé konala v roce 1999. Národní kola probíhají v 177 zemích světa, v České republice jej pod názvem E.ON Energy Globe Award ČR pořádá společnost E.ON a právě hotel Galant se v roce 2013 stal vítězem v kategorii firma a zároveň i absolutním vítězem roku 2013. 
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 7. 2019
5.7.
31.7.
Jiří Heller - kvadrály

Jiří Heller - kvadrály

Mikulov, Jižní Morava
3.7.
28.8.
Večerní kurátorské prohlídky zámku Mikulov

Večerní kurátorské prohlídky zámku Mikulov

Mikulov, Jižní Morava
1.7.
31.8.
Procházka historií

Procházka historií

Mikulov, Jižní Morava
18.3.
31.10.
Rostlinná společenstva Pálavy a okolí

Rostlinná společenstva Pálavy a okolí

Mikulov, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí