Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Galerie Latin Art v Praze - okno do latinskoamerické kultury

Galerie Latin Art v Praze - okno do latinskoamerické kultury

Kultura
Latin Art Gallery je otevřené okno do latinskoamerické kultury v České republice. Jejím cílem je příprava výstav malby, sochařství, fotografie, grafiky, vizuálního umění a performance. Mimo to jsou zde možné prohlídky galerie s průvodcem.
Galerie Latin Art je místem, kde se představují umělci z Latinské Ameriky, Karibských Ostrovů a také umělců českých, jež mají vztah s hispánskou kulturou jako takovou. Jedná se o jakýsi kulturní dialog a jeho prostřednictvím chce galerie přispět k vzájemnému porozumění mezi latinskoamerickým umění a českou veřejností. Tento dialog má povzbudit skutečný zájem o tyto umělecké projevy.

V galerii se také nabízí prohlídky s průvodcem, a to jak na dočasné výstavy, tak i na trvalé. Každá prohlídka trvá přibližně 45 minut a zahrnuje příslušný výklad k vystaveným dílům. Poté následuje tvůrčí část, kdy se návštěvníci zúčastní workshopu malby. V návštěvě je zahrnutý materiál potřebný pro práci a občerstvení. Prohlídky se konají každý den (po předchozí domluvě) od 9 ráno.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 7. 2018
22.6.
26.8.
Alex Webb

Alex Webb

Praha 1, Praha
18.7.
16.9.
Kristian Kodet 70

Kristian Kodet 70

Praha 2, Praha
13.6.
30.9.
Sculpture Line - Kurt Gebauer

Sculpture Line - Kurt Gebauer

Praha 2, Praha
5.6.
26.8.
Za krásami Evropy

Za krásami Evropy

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí