Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Dvůr Hoffmeister Číčovice - za jídlem, odpočinkem i koňmi

Dvůr Hoffmeister Číčovice - za jídlem, odpočinkem i koňmi

Gurmánská turistika
Vypřáhněte, užijte si klidu a pohody a pochutnejte si v naší rustikální umělecké gurmánské restauraci. Milovníci koní mohou navštíit naše stáje, děti se projet na poníkovi či si užít krásné počasí na naší zahradě u bazénu.

Dvůr Hoffmeister v Číčovicích je nově zrekonstruovaný starý statek kde se snoubí klidná atmosféra, vinikající kuchyně a jezdecký sport. Ubytování nabízí 7 prostorných komfortních pokojů, restaurace a venkovní gril moderní francouzskou a českou kuchyni a širkoký výběr francouzských a českých vín. Restaurace nabízí 40 míst, venkovní terasa 32, salónek 17 a konferenční místnost má kapacitu až 60 osob. Venkovní zahrada je vhodná na svatební obřady, garden party či na pohodové odpoledne mimo Prahu.

Dvůr hoffmeister je ideálním místem pro konference, svatby, rodinné či narozeninové oslavy a teambuildingy.

Milovníci koní ve zdejších stájích naleznou 42 sportovních, převážně parkurových koní a poníků. Jezdecká škola je otevřena dětem od 3 let. Pro výletníky je v nedaleké blízkosti možnost navštívit zříceninu hradu Okoř. Rodinná atmosféra, teplo domova a báječné jídlo a víno je to za čím se do Dvora Hoffmeister lidé s radostí vracejí.

Celý popis
Naposledy změněno: 25. 5. 2017
25.3.
29.10.
Vlak, kde si děti vyhrajou, to je Cyklohráček

Vlak, kde si děti vyhrajou, to je Cyklohráček

Lichoceves, Střední Čechy
27.3.
28.10.
Dopravní letadlo B747 Korean Air

Dopravní letadlo B747 Korean Air

Praha 6, Praha
27.4.
30.6.
Pahorkatina Džbán

Pahorkatina Džbán

Kladno, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí