Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Kladno Sletiště - dráha vyhrazená in-line bruslařům

Kladno Sletiště - dráha vyhrazená in-line bruslařům

Letní sporty
560 m dlouhá in-line dráha se nachází v areálu Městského stadionu Sletiště. Tento asfaltový okruh je vyhrazen pouze pro bruslaře na kolečkových bruslích.
 

Kladenská in-line dráha se nachází v prostoru Městského stadionu Sletiště, což je centrum všeho sportovního dění v Kladně. Celý areál navazuje na lesy kolem Kladna, do kterých je možno se vypravit pěšky, na kole nebo také na bruslích, protože část stezky v nejbližším lese Lapák je pokryta povrchem vhodným pro bruslení.

Šíře dráhy je 2,8 metru. Asfalt je velmi kvalitní, rovný, jemný, bez závad, prasklin a rýh. Díky osvětlení po celé délce trasy mohou bruslaři využívat toto sportoviště i ve večerních hodinách. Areál Městského stadionu Sletiště je v provozu celoročně. Užívání in-line dráhy je pro všechny bruslaře bezplatné. V blízkosti in-line dráhy se nachází občerstvení a dětské hřiště s prolézačkami a houpačkami.

Na inline dráze a v jejím okolí tedy může sportovně založený jedinec či rodina strávit klidně celý víkend a nudit se rozhodně nebudete!

Celý popis
Naposledy změněno: 11. 9. 2019
6.9.
10.11.
Ondřej Sekora přírodovědcem

Ondřej Sekora přírodovědcem

Kladno, Střední Čechy
5.10.
Slaný na talíři

Slaný na talíři

Slaný, Střední Čechy
23.3.
28.10.
Cyklohráček - rodinný vlak z Prahy na Okoř a do Slaného

Cyklohráček - rodinný vlak z Prahy na Okoř a do Slaného

Lichoceves, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí