Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Dobré jídlo, výstavy a koncerty ve Znojmě

Dobré jídlo, výstavy a koncerty ve Znojmě

Kultura
Restaurace, hospůdka, hudební klub a galerie v Domě Na Věčnosti. Věčné je to, co nemá v čase počátek ani konec. Věčné je současně neměnné, je stále tím, co bylo je a bude, vždy samo o sobě. Proto věčné je současně absolutní, samo v sobě nejvýš dokonalé.
Dům na Věčnosti - byl postaven v období renesance. V průběhu své existence byl postupně přestavován. Nejstarší a původní je sklep, se vchodem do Znojemského podzemí, kde se v současnosti nachází Hospůdka. Provoz Hospůdky byl zahájen 23. června 1995 a od té doby prošlo jejími útrobami velké množství hostů a uskutečnilo se zde mnoho zajímavých vystoupení.

Poněkud mladší je nadzemní část domu, který byl původně dřevěný. V přízemních prostorách je restaurace a galerie, která zahájila činnost 17. května 2001.

Restaurace nabízí bezmasou kuchyni, domácí i světové speciality, vína znojemské oblasti, Strakonického Dudáka, kvalitní čaje i kávu a jiné. V prostorách restaurace vystavují malíři, fotografové, grafici a jiní umělci.

V hospůdce si můžete v mystické atmosféře klenutého sklepení za poslechu zajímavé hudby vybrat z bohaté nabídky naložených sýrů, znojemských vín, strakonického piva Dudák a jiných specialit. V prostorách hospůdky se konají koncerty zajímavých umělců, přednášky, projekce, divadla atd.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 11. 2017
20.10.
30.12.
S Igráčkem do světa knih

S Igráčkem do světa knih

Znojmo, Jižní Morava
21.4.
22.4.
Festival otevřených sklepů - Jaro na Znojemsku

Festival otevřených sklepů - Jaro na Znojemsku

Znojmo, Jižní Morava
3.12.
22.12.
Znojemský advent 2017

Znojemský advent 2017

Znojmo, Jižní Morava
12.7.
29.7.
Hudební festival Znojmo 2018

Hudební festival Znojmo 2018

Znojmo, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí