Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Time-café Křižovatka - deskové hry v Praze

Time-café Křižovatka - deskové hry v Praze

Životní styl
Pojďte si dát čaj, kávu nebo sušenky do "časové kavárny Křižovatka" na pražských Vinohradech - kavárny, kde neplatíte za to, co zkonzumujete, ale za čas, který se v ní rozhodnete strávit. Je zde pro vás připraveno PlayStation 3, deskové hry, wi-fi, tiskárna, scanner a příjemná atmosféra.
Někdy to vypadá, že jediná věc, kterou moderní člověk potřebuje je počítač. Ale vlastně tu je spousta věcí, které člověku schází, aniž by si to uvědomoval - setkávání se s přáteli, povídání si o svých nápadech, sdílení vědomostí a dovedností. Často se stává, že nemůžeme pro tyto činnosti najít vhodné místo - naše byty jsou příliš malé, kanceláře málo útulné a restaurace příliš drahé. Time-café neboli časová kavárna je pro každého, kdo hledá příjemné a přátelské prostředí.

Můžete zde využít wi-fi, projektor, tiskárnu, scanner a dát si čaj, kávu nebo sušenky, zahrát si deskové hry, na PlayStationu 3 či si přečíst knížku. Všechna tato potěšení se vám nabízí za cenu 1kč/min. Otevřeno je zde každý den od 14:00 do 22:00 hodin. Místnosti, ve kterých hosté tráví volný čas, jsou tématické - Alenka v Říši divů, zebra, studovna a Chicago 30. let.

Prostředí je nekuřácké a platí zde zákaz pití alkoholu. Čas od času se zde pořádají akce zaměřené na některé hry či na nějakou konkrétní činnost - v budoucnu je například v plánu začít pořádat role playing games.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 8. 2018

Ubytování a restaurace v okolí