Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Chocolaterie Kamila

Chocolaterie Kamila

Gurmánská turistika
Pokud milujete čokoládu bude pro vás výlet do Jihlavy opravdovým požitkem. V podnikové prodejně chocolaterie Kamila můžete snadno podlehnout nugátovým mořským plodům, blanšírovanému lískovému oříšku v hořké čokoládě, americké švestce s náplní z vlašských ořechů nebo kokosu či absintu v čokoládě.

V čokoládovně Kamila se ručně vyrábějí nejrůznější čokoládové speciality. K výrobě se používá čokoláda nejvyšší kvality a prvotřídní ingredience. Výrobním tajemstvím jsou staré české recepty, pocházející z období první republiky. Bohatý výběr až z 50 druhů vážených čokoládových bonbónů zaručuje pestrou škálu chutí a zážitků. Vybírat si čokoládové pochoutky můžete v Jihlavě, v Husově ulici č. 6, kde se nachází oblíbená podniková prodejna. Další pobočka se nachází v Chrudimi, v Břetislavově ulici 64.

Mimo již zmíněné pochoutky se těší velké přízni také mandle v mléčné čokoládě, křehké kočičí jazýčky, karamelové, pomerančové, kávové a mandlové hrudky, pistáciový marcipán v hořké čokoládě a spousta dalších pamlsků. V letních měsících, kdy je prodej čokolád omezen, se zde vyrábí skvělá točená zmrzlina.

Celý popis
Naposledy změněno: 21. 5. 2018
13.4.
10.6.
Živá Amazonie

Živá Amazonie

Jihlava, Vysočina
Bowlingový klub SCI ve Vyskytné nad Jihlavou

Bowlingový klub SCI ve Vyskytné nad Jihlavou

Vyskytná nad Jihlavou, Vysočina
Paintball Jihlava

Paintball Jihlava

Jihlava, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí