Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Chateau hotel Zbiroh - staňte se skutečnými šlechtici

Chateau hotel Zbiroh - staňte se skutečnými šlechtici

Ubytování
Chateau hotel Zbiroh nabízí svým hostům nezapomenutelné chvíle plné romantiky a historie. Komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. K dispozici máte výběr z 53 pokojů, každý je originál, prostorem, plochou i orientací výhledů z oken.

Chateau hotel Zbiroh je jediným hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha a Ema Destinová.

Hotelové komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. K dispozici je zde 53 pokojů, každý je originál - jak prostorem, plocho, tak i orientací výhledů z oken. Můžete se rozhodnout, zda si vyberete pokojík o 20 m2 nebo apartmán královských rozměrů 110 m2.

Na recepci vám mohou zajistit tyto služby: hlídání dětí, snídaně na pokoj a služby prádelny a čistírny. Zapůjčit si můžete společenské stolní hry, zahrajete si zde kulečník, badminton, minigolf, ruské kuželky, pétanque, kroket a k půjčení je zde také horské kolo. Milovníky lehkého adrenalinu jistě potěší motorová bugina s jízdou v anglickém parku (s instruktorem) či lanové centrum v parku (s instruktorem).

Dále lze domluvit denní i noční prohlídka zámecké expozice, privátní ochutnávku vín v zámeckém vinném sklepě, piknik v anglickém parku či barbeque ve venkovních prostorách zámku a zážitkovou noc – ubytování v hradním vězení. Nožná je také projížďka na koních.

V zámku se nachází středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle s dobovou atmosférou, interiérem a nabídkou originálních specialit. Součástí zámeckých salonků a sálů je také velký novorenesanční sál Alfonse Muchy, v němž je umístěn originál opony od tohoto světoznámého malíře, který zde také 18 let pobýval a na zámku namaloval svou slavnou Slovanskou epopej.

Celý popis
Naposledy změněno: 15. 11. 2018
17.11.
Svatomartinské posvícení na zámku Zbiroh

Svatomartinské posvícení na zámku Zbiroh

Zbiroh, Plzeňsko a Český les
26.10.
3.2.
Velkou válkou k vlastnímu státu (1914-1918)

Velkou válkou k vlastnímu státu (1914-1918)

Rokycany, Plzeňsko a Český les
1.11.
31.3.
Zimní prohlídky na Křivoklátě

Zimní prohlídky na Křivoklátě

Křivoklát, Střední Čechy
14.11.
31.12.
Barokní poklady v Mariánské Týnici

Barokní poklady v Mariánské Týnici

Kralovice, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí