Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Café Jedna ve Veletržním paláci

Café Jedna ve Veletržním paláci

Gurmánská turistika
V Národní galerii v Praze ve Veletržním paláci najdete příjemnou kavárnu Café Jedna, kde ochutnáte dobrou kávu, kvalitní čaj a další nápoje. Pravidelně zde probíhají akce volně navazující na program a dramaturgii Sbírky moderního umění Národní galerie ve Veletržním paláci.
Kavárna představuje kávy z pražírny fair trade káv Mama Coffee doplněnou o nabídku káv pro alternativní přípravy z české pražírny výběrové kávy Original Coffee. Ochutnáte zde také čaje, které jsou kvalitnější než běžná nabídka v kavárnách a i další nápoje jsou vybrány s důrazem na lokální dodavatele – pivo z pivovaru sládka Františka Richtera U Bulovky, které je doplněno pivem z nově vybudovaného Vinohradského pivovaru, víno z vinařství Veverka v Čejkovicích a z vinařství Koráb.
 
Kavárna nabízí i sortiment pekařských výrobků a dezertů z pekárny kosherfood doplněný o menší jídla připravovaná na místě.
 
Prostory jsou zařízeny klasickými židlemi Ton, jednoduchým geometrickým nábytkem a několika objekty z textilu a dřeva. Samozřejmostí je možnost připojení se na wifi. Cílem kavárny je vytvořit prostor pro setkávání lidí z mnoha oborů, místo pro diskuse a řadu dalších akcí. Kavárna nabízí i část, která umožňuje hostům pracovat individuálně nebo týmově formou co-workingu, a zároveň velký klasický kavárenský prostor s obsluhou.

Pro dětské hosty je zde i autorsky vytvořený dětský koutek, který upozorňuje na širokou nabídku programů lektorského oddělení galerie.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 10. 2018
22.8.
25.11.
Záhada Čapkova koberce

Záhada Čapkova koberce

Praha 7, Praha
22.8.
2.12.
Jiří Petrbok: Hořící srdce

Jiří Petrbok: Hořící srdce

Praha 7, Praha
22.8.
6.1.
Koudelka: Invaze 68

Koudelka: Invaze 68

Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí