Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Café-bar Notabene experiences v Praze na Výtoni

Café-bar Notabene experiences v Praze na Výtoni

Gurmánská turistika
Kavárna Notabene experiences je místo, kde si můžete dát skvělou kávu a ochutnat sladké či slané, tradiční i netradiční dobroty za rozumnou cenu v příjemném prostředí. K dobré pohodě zde navíc přispívají výstavy fotografií či výtvarného umění.
Přijďte si odpočinout od každodenního shonu nebo jen tak posedět s přáteli nad kávou, či dobrým vínkem. V Café-baru Notabene se budete cítit jako v bavlnce. Příjemné prostředí, rozumné ceny a profesionální usměvavý personál, to vše dopomůže k vaší stoprocentní spokojenosti, ať už se sem vydáte na snídani nebo k večeru na obchodní schůzku. Samozřejmostí je zde také wi-fi připojení zdarma.

Vychutnat si zde můžete dvacet druhů kávy, horkou čokoládu, bombardino nebo si vybrat ze široké nabídky horkých džusů. Nechybí zde ani velké spektrum studených nápojů - piva, vína, alko i nealko nápojů či mléčkých šejků. Z drobných pokrmů byste si neměli nechat ujít zapékané sendviče, saláty, sladké i slané palačinky či zmrzlinové poháry.

V prostoru kavárny je pořád na co se dívat - najdete zde dlouhodobé i krátkodobé výstavy výtvarného umění i fotografií. Některé z uměleckých děl si můžete v případě zájmu také zakoupit.
Celý popis
Naposledy změněno: 19. 6. 2018
1.1.
31.12.
Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Zaniklé Podskalí a život na Vltavě

Praha 2, Praha
28.4.
9.9.
Plavba na Slapy 2018

Plavba na Slapy 2018

Praha 2, Praha
24.3.
30.9.
Parníkem do Zoo Praha

Parníkem do Zoo Praha

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí