Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Brasilská restaurace Brasileiro Praha

Brasilská restaurace Brasileiro Praha

Gurmánská turistika
Originální brazilské churrasco-rodizio rodiny Ambiente v centru Prahy. Dát si zde můžete grilované jihoamerické hovězí maso, dobroty ze salátového baru, caipirinhu či brazilské dezerty. Vše funguje na principu "sněz, co můžeš".
Vychutnejte si brazilské churrasco-rodízio. Grilovaná masa plemen jihoamerických  býků i hovězí ze severní Ameriky, ryby, mořské plody a další brazilské speciality salátového baru... Za jednu cenu můžete sníst, kolik chcete!

Jedná se o jeden z nejúspěšnějších podniků sítě Ambiente s konceptem brazilské churrascaria, kde vám číšníci nosí nejrůznější grilovaná masa až ke stolu. Zvlášť se platí maso a zvlášť předkrmový bufet. Obojí je v rámci all you can eat. Každopádně pozor na ceny vína a nápojů!

Kromě mimořádné kolekce hovězích mas je v Brasileiru servírováno ještě grilované kuřecí, kachní, jehněčí, telecí, vepřovépřeštických vepříků a také ryby, plody moře nebo populární grilovaný ananas. Novinkou mezi dezerty je sorbet z açai, ovoce pocházejícího z brazilských pralesů, které chutí a vůní připomíná čokoládu s lesními plody a těší se značné oblibě pro své antioxidační účinky.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 5. 2017
1.4.
23.12.
Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Praha 8, Praha
26.4.
3.9.
Výstava Gerhard Richter

Výstava Gerhard Richter

Praha 1, Praha
1.5.
25.6.
World Burger Tour

World Burger Tour

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí