Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Brasilská restaurace Brasileiro Praha

Brasilská restaurace Brasileiro Praha

Gurmánská turistika
Originální brazilské churrasco-rodizio rodiny Ambiente v centru Prahy. Dát si zde můžete grilované jihoamerické hovězí maso, dobroty ze salátového baru, caipirinhu či brazilské dezerty. Vše funguje na principu "sněz, co můžeš".
Vychutnejte si brazilské churrasco-rodízio. Grilovaná masa plemen jihoamerických  býků i hovězí ze severní Ameriky, ryby, mořské plody a další brazilské speciality salátového baru... Za jednu cenu můžete sníst, kolik chcete!

Jedná se o jeden z nejúspěšnějších podniků sítě Ambiente s konceptem brazilské churrascaria, kde vám číšníci nosí nejrůznější grilovaná masa až ke stolu. Zvlášť se platí maso a zvlášť předkrmový bufet. Obojí je v rámci all you can eat. Každopádně pozor na ceny vína a nápojů!

Kromě mimořádné kolekce hovězích mas je v Brasileiru servírováno ještě grilované kuřecí, kachní, jehněčí, telecí, vepřovépřeštických vepříků a také ryby, plody moře nebo populární grilovaný ananas. Novinkou mezi dezerty je sorbet z açai, ovoce pocházejícího z brazilských pralesů, které chutí a vůní připomíná čokoládu s lesními plody a těší se značné oblibě pro své antioxidační účinky.
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 6. 2016
19.2.
17.7.
Výstava David Cronenberg: Evolution

Výstava David Cronenberg: Evolution

Praha 1, Praha
18.3.
31.12.
Alfons Mucha v Galerii GOAP

Alfons Mucha v Galerii GOAP

Praha 1, Praha
5.2.
3.7.
Velkorysost: Umění obdarovat

Velkorysost: Umění obdarovat

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí