Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Středověká krčma v Písku - bavte se při unikátním programu

Středověká krčma v Písku - bavte se při unikátním programu

Gurmánská turistika
Připravte se na šokující středověké prostředí a poněkud drsnou staročeskou mluvu. A jestli vám z napětí vyhládlo nebo jste dostali žízeň, stačí se vrátit ke stolům, na kterých jídlo a pití snad vůbec neubývá. Nevěříte? Tak neváhejte a vejděte dál...
Speciálně pro vás budou ve Středověké krčmě tancovat tanečnice na stolech, uvidíte kejklíře, šermíře, fakíry (vystoupení s živým hadem) i žebráky, upalování čarodejnic a zavírání hříšníků do klece. Těšit se můžete na středověké speciality připravené na otevřeném ohni, které se jí rukama.

Středověký program probíhá v pátek a sobotu od 19 hodin, rezervace krčma přijímá každý den na telefonu 602 340 344.

Rozmanité vůně přinášených lahůdek vás přece nezaměstnají natolik, abyste si nevšimli hlučných chlapíků z podhradí, kteří mezitím po kratší šarvátce obsadili vedlejší stůl. Pořád se jim něco nezdá, obtěžují děvečky i okolní stolovníky, nakonec však i je jídlo a pití ukonejší, nejspíš i jim vyhládlo. Po dobrém jídle se chtějí pobavit, hudba spustí říznou melodii, dívky tančí a čas plyne.

Muži rozjaření pitím a právě zhlédnutým tancem dostanou chuť se také trochu předvést. Hlučnou výměnu názorů, kdy dojde i na tasené kordy a meče, nelze přehlédnout. A možná vás i přizvou, abyste i vy s nimi poměřili své síly v některé zábavné středověké hře.

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 2. 2018
4.10.
18.3.
Děti Lví srdce

Děti Lví srdce

Písek, Jižní Čechy
11.5.
13.5.
Cipískoviště 2018 v Písku

Cipískoviště 2018 v Písku

Písek, Jižní Čechy
13.10.
14.10.
Oslavy vyhlášení republiky v Písku

Oslavy vyhlášení republiky v Písku

Písek, Jižní Čechy
8.6.
10.6.
Dotkni se Písku - městská slavnost 2018

Dotkni se Písku - městská slavnost 2018

Písek, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí