Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Art Deco Imperial Hotel Praha

Art Deco Imperial Hotel Praha

Lázně a wellness
Nenechte si ujít pobyt v pražské perle stylu Art Deco s kubistickými prvky, které byly doplněny pozdně secesní mozaikou. Zažijte atmosféru počátku 20. století ve slavném hotelu a kavárně Imperial.
Pražský hotel Imperial nacházející se v centru města je pozoruhodným příkladem architektonického stylu art deco. Původní slavný Hotel Imperial byl postaven v letech 1913 – 1914 stavitelem Jaroslavem Benediktem na zakázku významného pražského hoteliéra Jana Koláře.  Exteriéry ve stylu Art Deco s kubistickými prvky byly doplněny  pozdně secesní mozaikovou výzdobou interiérů podle návrhů prof. Jana Beneše. Po několikaleté nákladné rekonstrukci a rozsáhlých restaurátorských pracích se tento architektonický klenot představil veřejnosti, pro kterou byl po dlouhá desetiletí uzavřen.

Café Imperial navazuje na svou prvorepublikovou slávu díky pohostinnosti, výtečné kuchyni a skvostné historické výzdobě.
 
Art Deco Imperial Hotel nabízí 126 prostorných pokojů s vysokými stropy, které dopřejí hostům zažít atmosféru počátku 20. století. Použité materiály jako mramor, masivní dřevo a drahé textilie umocňují unikátní atmosféru historické budovy, ve které se snoubí komfort s nejmodernějšími technologiemi. Prostorné pokoje jsou luxusně zařízeny stylovým kubistickým nábytkem, LCD televizemi, vysokorychlostním internetem, mramorovými koupelnami s vyhřívanými podlahami a zrcadly. Ve všech pokojích naleznete originálními výtvarná díla, která ve spojení s decentním barevným laděním v příjemných odstínech červené, žluté a béžové harmonicky kombinují kouzlo architektury konce 19. století s nadčasovou technologií a vysoce kvalitním bezpečnostním systémem.
 
Načerpat nové síly můžete ve fitness centru, sauně, páře či při masáži rovněž obklopeni historickou mozaikovou výzdobou. Původní vinárna s mozaikovým obložením je dnes vybavena nejmodernějšími posilovacími a aerobními stroji. Po aktivním odpočinku zregenerujte své tělo pomocí široké nabídky masáží a procedur, které na objednání provádí zdejší terapeuti.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 10. 2017
1.6.
31.12.
Snídaně v Next Door

Snídaně v Next Door

Praha 1, Praha
22.9.
27.10.
Výstava

Výstava "Žáci a jejich mistři"

Praha 1, Praha
25.3.
29.10.
Vlak, kde si děti vyhrajou, to je Cyklohráček

Vlak, kde si děti vyhrajou, to je Cyklohráček

Lichoceves, Střední Čechy
20.10.
22.10.
10. narozeniny Palladia

10. narozeniny Palladia

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí