Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Apple muzeum v Praze - největší soukromá sbírka na světě

Apple muzeum v Praze - největší soukromá sbírka na světě

Kultura
Největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple na světě naleznete v pražské Pop Art Gallery. Praha je prvním městem, kde je možné jedinečnou výstavu vidět.
V Apple muzeu uvidíte nejhodnotnější a nejkomplexnější sbírku počítačů od roku 1976 až 2012 i nejrůznějších předmětů společnosti Apple, Pixar a Next. 

Přijďte si prohlédnout unikátní exponáty značky, která začínala v garáži a stala se nejhodnotnější firmou na planetě. Prozkoumejte zblízka Jobsův odkaz v podobě revolučních převratů urpostřed světa moderních technologií. Vžijte se do poutavého příběhu člověka, který stvořil prosperující Applee, z kterého byl později vyhozen, koupil filmová studia Pixar a založil úspěšnou společnost Next...aby se po letech znovu postavil do čela skomírajícícho Applu a dosáhl s ním dosud nepřekonaných úspěchů.

Při realizaci projektu byl kladen důraz na použití kvatních materiálů, čistotu a jednoduchost výstavních prostor, v historickém interiéru tak, aby vše korespondovalo s filosifí značky Apple. Výtěžek expozice bude věnován na nadační účely. 

Prohlídku muzea můžete zakončit posezením ve stylové kavárně a vegan raw bistru s jídly a nápoji, které měl v oblibě i Steve Jobs. Návštěvníkům jsou zde k dispozici iPady pro zpříjemnění a ukrácení času a dětská interaktivní místnost.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 6. 2016
19.2.
17.7.
Výstava David Cronenberg: Evolution

Výstava David Cronenberg: Evolution

Praha 1, Praha
18.3.
31.12.
Alfons Mucha v Galerii GOAP

Alfons Mucha v Galerii GOAP

Praha 1, Praha
5.2.
3.7.
Velkorysost: Umění obdarovat

Velkorysost: Umění obdarovat

Praha 1, Praha
13.4.
4.9.
Fantastický realismus 1960 - 1968

Fantastický realismus 1960 - 1968

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí