Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Aparthotel Hartmanice

Aparthotel Hartmanice

Ubytování
Rodinná dovolená uprostřed krásné přírody v klidu a soukromí domova - přesně tohle Vám poskynou apartmány Šumava v horském městečku Hartmanice. Nově zrekonstruovaný apartmánový dům se nachází v samém centru obce. V přízemí domu si návštěvníci pohou posedět v příjemné kavárně.
V naší kavárně podáváme vynikající kávu z pražírny Yakima Coffe, která se zaměřuje na jednodruhovou výběrovou arabiku s původem,domací dorty alkoholické i nealkoholické nápoje.

Zdarma parkování u apartmanového domu.
Zdarma Wi-Fi na pokoji a v celém objektu.
Zdarma úschovna kol a lyží, zapůjčení grilu.
Možná platba fakturou od zaměstnavatele a s fondu FKSP.
Ubytování vhodné také pro školy v přírodě.

Okolí

Město Hartmanice se nachází v perspektivní lokalita pod horou Hamižná. Jedná se o místo na hranici Národní parku Šumava, které nabízí výhledy, jakým nemohou konkurovat ani turisticky více známá místa v centrální Šumavě. Ve městě lze navštívit zrenovovanou synagogu nebo v zimních měsících využít blízký lyžařský areál. Blízké okolí nabízí množství přírodních zajímavostí a historických památek.

Děti jsou vítány

Pro rodiny s dětmi máme připraveno nové dětské hřište, dětský koutek v naši kavárně přímo v apartmánovém domě. Dále na návštěvníky čeká přijmené posezení ve zrekonstruované zahradě. Zdarma také zapůjčení grilu,možnost grilování apod.

Sportovní možnosti

Hartmanice - lyžařský vlek, dětský vlek, snowpark, lyžařská škola, půjčovna vybavení, občerstvení (50 m), Kašparské hory - 2x lyžařský vlek, dětský vlek, umělé zasněžování, snowtubing, běžecké tratě, večerní lyžování, půjčovna vybavení, stravování, lyžařská škola (14 km), Železná Ruda - lyžařské středisko Špičák (22 km).
Velké sportovní vyžití v Hartmanicích, fotbalové hřiště, tenisové kurty, letní koupaliště.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 4. 2018
1.4.
31.10.
Králové Šumavy - výstava v Dobré Vodě

Králové Šumavy - výstava v Dobré Vodě

Hartmanice, Šumava
12.5.
13.5.
Narozeniny Karla IV. na Velharticích

Narozeniny Karla IV. na Velharticích

Velhartice, Šumava
12.5.
13.5.
Příprava cesty Karla IV. do Říma

Příprava cesty Karla IV. do Říma

Velhartice, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí