Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Ajurvéda - Zen Asian Wellness v Praze

Ajurvéda - Zen Asian Wellness v Praze

Lázně a wellness
S kým jste si naposledy povídali beze slov? Svěřte své tělo a mysl péči, která vám navrátí rovnováhu. Ulehněte, poslouchejte naše ruce, dýchejte a užívejte. Vše, co přinášíme, je nejpečlivěji vybráno a složeno ze substancí našich světů. Jsme součástí tradice úsměvu, porozumění a úcty.
Po půl hodině se vám z mysli doslova vypaří veškeré starosti a tento stav bude doručen do všech částí těla. Na vlastní kůži pocítíte léčivý účinek masáže hlavy. Nechte vaše smysly procitnout, a aktivovat tak po jednom všechna energetická centra. Vraťte elasticitu a svěžest pokožce, růst vlasům a stimulaci lymfy hlavy, krku a těla.

Pro co nejúžasnější zážitky vám přinášíme několik podnětů. Nestyďte se ozvat a probrat, která z procedur pro vás v daný čas může být nejlepší. Zároveň pro vás najdeme nejlepší možný čas, který vám bude vyhovovat. Prožitek samotné návštěvy umocníte včasným příchodem, klidně s předstihem, který pomůže zajít v relaxaci ještě dál, než jste sami čekali. Podělte se po vaší audienci o zážitky s vašimi nejbližšími a s námi. Bude nám potěšením věnovat se vašim drahým stejně dobře jako vám.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 7. 2019
19.3.
18.8.
Jiří Hanke - Fotografie 1973-2018

Jiří Hanke - Fotografie 1973-2018

Praha 1, Praha
26.4.
1.6.
Praha hoří

Praha hoří

Praha 1, Praha
24.5.
8.9.
Anežka LIVE! 2019

Anežka LIVE! 2019

Praha 1, Praha
1.1.
31.12.
Modrý pokoj

Modrý pokoj

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí