Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Adrenalinové dobrodružství v korunách stromů – lanové centrum Jungle park

Adrenalinové dobrodružství v korunách stromů – lanové centrum Jungle park

Letní sporty
Jungle Park je lanové centrum nacházející se v samém srdci Brna. Rozléhá se v nádherném prostředí lesa kolem řeky Svratky v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra. V současné době nabízí 4 lezecké trasy s 83 překážkami.

Jungle park je sportovně-rekreační areál, určený nejširší veřejnosti – dětem, mládeži, dospělým, jednotlivcům i kolektivům, sportovním klubům, zájmovým kroužkům, bezpečnostním složkám a všem, kteří chtějí zažít netradiční zážitek v korunách stromů. Je ideální možností, jak zpestřit hodiny tělesné výchovy či zažít školní výlet s nádechem dobrodružství a adrenalinu. Obohatí děti o nové zážitky a zkušenosti, otestují svou obratnost, odvahu či týmovou spolupráci.
 

Jaké lezecké trasy park nabízí:

Základní trasa - je nejdelší, s 33 překážkami, zavěšená ve výšce 3-7m nad zemí o celkové délce 356m. Středně obtížná, obzvlášť kouzelná při nočním lezení. Minimální výška lezce 140cm.

Bálúova Junior trasa – novinka roku 2010. Lehká, zábavná, vzrušující s 20 překážek o celkové délce 180m. Určená hlavně rodinám s menšími dětmi. Minimální výška lezce 120cm v doprovodu osoby starší 15 let. Od 140cm samostatně.

Mauglího dětská trasa – určená těm nejmenším. Speciální samojistící systém zajišťuje bezpečné lezení dětem již od 4 let, resp. od výšky 100cm. Trasu tvoří okruh 10 lanových překážek zavěšených ve výšce 2-4m. Děti na trase postupně vyzkoušejí nejrůznější lávky, žebříky a sítě. Na závěr trasy překonají ve speciální jezdící houpačce vzdálenost třicet metrů.

Šer Chánova adrenalinová trasa – náročná trasa s 20 překážkami, o délce 200 m,která je určena zdatným a odvážným lezcům. Prověří vaši fyzickou sílu, obratnost a taktiku. Doporučujeme nejdříve vyzkoušet méně obtížné trasy, abyste si osahali úroveň a náročnost překážek. Minimální výška lezce 165cm.

V parku vás čekají i dva 40m přejezdy přes řeku Svratku
 

Další nabídka Jngle Parku

Instruktoři, tvořící Jungle Park Team jsou odborně vyškolení a kvalifikovaní. Každý, kdo se rozhodne zahrát si u nás na Tarzana, je před vstupem na trasu seznámen s bezpečnostními pravidly a je mu zapůjčeno lezecké vybavení (přilba, jistící úvazek, rukavice).

Zázemí lanového parku se nachází v rozsáhlém sportovním areálu SKP Kometa Brno, kde Vám kromě občerstvení můžeme nabídnout i další zábavu a atrakce. Můžete si vyzkoušet trampolínu, bangee trampolínu, skákací boty, jednokolou či chůzi na chůdách. V případě zájmu Vám můžeme zajistit i další doprovodný sportovní program. V areálu SKP Kometa Brno lze zajistit tyto sportovní aktivity:

tenis
volejbal
nohejbal
fotbal, malý fotbal
halové sporty a aktivity

Nabídku lanových a dalších sportovních aktivit lze kombinovat i s vodáckými aktivitami na řece Svratce. Splout můžete řeku na kanoi, kajaku či raftu od brněnské zoologické zahrady až do Pisárek (7 km plavby si budete užívat přibližně 3 hodiny). Po individuální domluvě lze zorganizovat i celodenní sportovně-zábavný program přesně podle vašich požadavků.

Celý popis
Naposledy změněno: 19. 11. 2017
26.3.
17.12.
Faunahobby Brno

Faunahobby Brno

Brno, Jižní Morava
1.1.
31.12.
Vida! výhodné vstupenky

Vida! výhodné vstupenky

Brno, Jižní Morava
28.9.
31.12.
Cirkus Mechanikus

Cirkus Mechanikus

Brno, Jižní Morava
2.12.
31.8.
Vítejte u neandrtálců

Vítejte u neandrtálců

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí