Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > 147. PS Galaxie - organizace pro děti s využitím volnočasových aktivit v Praze

147. PS Galaxie - organizace pro děti s využitím volnočasových aktivit v Praze

Zážitky
Zabýváme se pestrou činností pro děti od 1. třídy až po žáky 9. tříd. Nabízíme oddílové schůzky každý týden, jezdíme na srazy a oddílové výlety. O letních prázdninách pořádáme tábory. Specifikem těchto táborů je cestování strojem času do různých historických epoch.
V současné době máme 4 fungující oddíly. Na schůzkách kromě běžných činností se také zabýváme sportem, záhadami, netradičními výtvarnými činnostmi a deskovými hrami a mnohým dalším.Na našich schůzkách provádíme pestré činnosti. Na část schůzky chodíme do tělocvičny, kde hrajeme různé sportovní hry jako floorball, vybíjená, ringo atd. V klubovně pak rádi pracujeme s keramickou hlínou, vyrábíme gelové svíčky, hrajeme společenské hry, dozvídáme se od vedoucích spousty nových informací a řešíme různé záhady. Navštěvujeme také netradiční místa jako horozelecká stěna pro děti, lanové centrum, plavání, bruslení, návštěvy výstav, muzeí, kin a mnoha jiných.
 
Kromě schůzek pořádáme i celodenní akce jako je například Drakiáda, Toulky Prahou nebo Večerní hra Žižkovem. Další akce, které nabízíme, jsou celovíkendové výlety, motivované vždy nějakou hrou.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 2. 2018
6.2.
23.4.
Festival Spectaculare v Praze

Festival Spectaculare v Praze

Praha 3, Praha
2.12.
18.3.
Kluziště pod Žižkovskou věží

Kluziště pod Žižkovskou věží

Praha 3, Praha
14.2.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Praha 3, Praha

Ubytování a restaurace v okolí