Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zvláštní vlak Ostrava-Mutěnice na Burčákový pochod

Zvláštní vlak Ostrava-Mutěnice na Burčákový pochod

Kdy 14. říjen 2017 6:50 - 21:30 Festivaly
Mimořádný vlak Ostrava- Mutěnice, který bude vypraven v sobotu 14. října při příležitosti tradičního Burčákového pochodu.
Srdečně zveme na zvláštní vlak, který vyjede v sobotu 14. října před sedmou hodinou ranní z Ostravy Střed a bude směřovat do malebných Jihomoravských Mutěnic. Tento mimořádný přímý rychlík bude vypraven při příležitosti pořádání věhlasného Burčákového pochodu s centrem dění právě v Mutěnicích.

Vlak pojede po trase: Ostrava Střed, Ostrava Stodolní, Ostrava hlavní nádraží, Ostrava Svinov, Přerov, Hodonín a Mutěnice- zastávka. Ve všech uvedených stanicích tento mimořádný motorový rychlík zastaví pro nástup cestujících směřujících na pohostinný a slunečný jih Moravy.

Burčák, jak známo, je nápoj plný zdravých a tělu prospěšných látek. Spojí- li se jeho konzumace s turistikou Slováckými vinohrady nad Mutěnickými búdami a ve společnosti dobrých lidí- stane se z konzumace zdravotní procedura. Po trase tradičního Burčákového pochodu nádhernými jihomoravskými vinicemi bude pro návštěvníky připravena spousta dobrého jídla a pití, ale především výborného burčáku z produkce místních vinařů.

Po ukončení konzumačních a zdravotních procedur pak vyrazí zpáteční vlak z Mutěnic před půl šestou směr Ostrava. Cestou zastaví ve stanicích Zaječí, Břeclav, Hodonín, Přerov, Hranice na Moravě, Ostrava Svinov, Ostrava hlavní nádraží, Ostrava Stodolní a ukončí jízdu v Ostravě- Střed o půl desáté večer. Po celou dobu jízdy bude dbát o pohodlí a dobrou pohodu našich pasažérů usměvavý personál, který se postará i o roznášku drobného občerstvení. 

Zpáteční jízdné z Ostravy činí 490 Kč.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 10. 2017
1.9.
26.10.
Výstava fotografií dubňanského fotoklubu

Výstava fotografií dubňanského fotoklubu

Dubňany, Jižní Morava
17.11.
Broln

Broln

Dubňany, Jižní Morava
17.12.
Ďábelsky dobré Vánoce

Ďábelsky dobré Vánoce

Dubňany, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí