Úvod > Aktivity & akce > Akce > Životní mapy

Životní mapy

Kdy 10. březen 2016 10:00 - 12:00 Akce pro děti
Zveme vás na ochutnávkový interaktivní seminář k tématu (nejen) dětských traumat a trápení a představení unikátní, rychlé a spolehlivé metody Životních map, která s danými tématy pracuje.
Tuto unikátní, českou diagnosticko-terapeutickou metodu vám zde představí jedna z certifikovaných lektorek pro oblast Jižní Moravy, paní Vlasta Křenovská.

Životní mapa DĚTSKÁ

Přináší rychlou pomoc rodičům i jejich dětem. Je uceleným diagnostickým nástrojem k pochopení vnitřního světa dítěte, vnímání jeho problémů a konfliktů, které zažívá, ale nedokáže je vyjádřit. Je velkým pomocníkem pro odhalení skrytých strachů, zátěžových vztahů v rodině, možné šikany nebo zneužívání dítěte. Ulehčí projít zásadními změnami jako je stěhování nebo rozvod rodičů.

Dětské životní mapy pomohou najít příčiny psychosomatických projevů, koktání, nočního pomočování, hyperaktivity (ADHD), a mnoho dalšího. Pracujeme s dětmi již od věku 3 let, pro děti je metoda zábavná, nezátěžová.
 

Životní mapa DOSPĚLÁ

Je určena k poznání sebe sama. Mapy pro dospělé se vracejí do dětství, kde nacházejí a transformují získané vzorce a programy, které s námi rostou a zasahují nám do různých oblastí dospělého života. Umožní zbavit se starých zátěží, pochopit principy opakovaných chyb. Dokáží odhalit podvědomé procesy, které omezují náš rozvoj. Najdete v nich vše, co potřebujete ke stabilizaci a transformaci osobního života.

Akce je vhodná pro dospělé. Maximální počet účastníků je 6 lidí/akce, bude zde tedy dostatek prostoru na Vaše individuální dotazy.

Akce trvá cca 2 hodiny. V ceně je zahrnuto zapůjčení potřebných pomůcek a drobné občerstvení.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 3. 2016
29.5.
24.6.
Mozartovy děti 2018

Mozartovy děti 2018

Brno-střed, Jižní Morava
20.4.
5.8.
1968:Computer.art

1968:Computer.art

Brno, Jižní Morava
20.4.
5.8.
Ondřej Kopal: No drama

Ondřej Kopal: No drama

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí