Úvod > Aktivity & akce > Akce > Životní mapy

Životní mapy

Kdy 10. březen 2016 10:00 - 12:00 Akce pro děti
Zveme vás na ochutnávkový interaktivní seminář k tématu (nejen) dětských traumat a trápení a představení unikátní, rychlé a spolehlivé metody Životních map, která s danými tématy pracuje.
Tuto unikátní, českou diagnosticko-terapeutickou metodu vám zde představí jedna z certifikovaných lektorek pro oblast Jižní Moravy, paní Vlasta Křenovská.

Životní mapa DĚTSKÁ

Přináší rychlou pomoc rodičům i jejich dětem. Je uceleným diagnostickým nástrojem k pochopení vnitřního světa dítěte, vnímání jeho problémů a konfliktů, které zažívá, ale nedokáže je vyjádřit. Je velkým pomocníkem pro odhalení skrytých strachů, zátěžových vztahů v rodině, možné šikany nebo zneužívání dítěte. Ulehčí projít zásadními změnami jako je stěhování nebo rozvod rodičů.

Dětské životní mapy pomohou najít příčiny psychosomatických projevů, koktání, nočního pomočování, hyperaktivity (ADHD), a mnoho dalšího. Pracujeme s dětmi již od věku 3 let, pro děti je metoda zábavná, nezátěžová.
 

Životní mapa DOSPĚLÁ

Je určena k poznání sebe sama. Mapy pro dospělé se vracejí do dětství, kde nacházejí a transformují získané vzorce a programy, které s námi rostou a zasahují nám do různých oblastí dospělého života. Umožní zbavit se starých zátěží, pochopit principy opakovaných chyb. Dokáží odhalit podvědomé procesy, které omezují náš rozvoj. Najdete v nich vše, co potřebujete ke stabilizaci a transformaci osobního života.

Akce je vhodná pro dospělé. Maximální počet účastníků je 6 lidí/akce, bude zde tedy dostatek prostoru na Vaše individuální dotazy.

Akce trvá cca 2 hodiny. V ceně je zahrnuto zapůjčení potřebných pomůcek a drobné občerstvení.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 3. 2016
4.3.
31.12.
Bítls

Bítls

Brno, Jižní Morava
3.11.
28.1.
Vesmír je černý

Vesmír je černý

Brno, Jižní Morava
9.11.
30.3.
 Nejkrásnější české knihy roku 2016

Nejkrásnější české knihy roku 2016

Brno, Jižní Morava
22.9.
14.1.
Clemens von Wedemeyer: Nebeská havěť

Clemens von Wedemeyer: Nebeská havěť

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí