Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zimní plavby v Lednici

Zimní plavby v Lednici

Kdy 1. listopad 2015 11:00 - 31. březen 2016 15:00 Sportovní akce
I v zimních měsících můžete plout zámeckým parkem. Pokud to počasí dovolí a řeka nezamrzne, můžete z vyhřáté lodní kajuty pozorovat krásy zimního zámeckého parku i lužního lesa a pochutnávat si při tom na pohárku svařeného vína. POZOR: V březnu se bude k Minaretu plavit pouze o víkendech a svátcích!
Vyhlídkové okružní plavby lákají na výklad o historii a zajímavostech bývalého lichtenštejnského panství. Užijte si plavby zámeckým areálem v Lednici až k Janohradu!

Plavby se svařákem od listopadu do března!

Z vyhřáté lodní kajuty lze pozorovat krásy zimního zámeckého parku i lužního lesa a zahřívat se přitom pohárkem svařeného vína, v období Adventu poslouchat koledy nebo se během rozpustilého fašanku (masopustu) plavit s pirátskou posádkou.

Můžete si vychutnat plavbu na dvou trasách: od lednického zámku k Minaretu a odtud dále k Janovu Hradu (Janohradu).

Pořádáme pravidelné plavby (každých 20 až 30 minut mezi zámkem a Minaretem, každou celou hodinu mezi Minaretem a Janohradem) skupinové plavby (skupiny 20 a více osob) a plavby pro školy.

V prosinci budou pravidelné zimní plavby probíhat ve dnech:5.,6.,12.,13.,19.,20.,26.,27.,30.a 31.12. Od přístaviště pod zámkem vyplouváme o víkendech a svátcích od 10 do 15 hod. v půlhodinových intervalech.

Pro skupiny min. 10 osob lze plavbu rezervovat i v týdnu.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí

Spa Resort Lednice

Spa Resort Lednice

Lednice, Jižní Morava
Zámecký hotel Lednice

Zámecký hotel Lednice

Lednice, Jižní Morava