Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zabijačkové hody: Bohemians vs. Litvínov

Zabijačkové hody: Bohemians vs. Litvínov

Kdy 28. únor 2016 15:30 - 21:00 Sportovní akce
Na závěr základní části jsme si pro vás přichystali něco speciálního. I když tenhle příběh se spíš napsal sám už před mnoha a mnoha lety. Florbalisté Bohemians totiž na Děkance vyzvou v utkání 22. kola následovníky bájného Bivoje, který měl kdysi chytit na Kavčích horách divokého kance...
Zároveň jsou oba týmy těmi nejtrestanějšími, a tak není divu, že jsme s těmito „řezníky“ na hřišti nachystali ZABIJAČKOVÉ HODY jako doprovodný program k utkání. V neděli to tedy nebude jen o florbalu jako takovém. Bohatá zásoba zabijačkových dobrot, divácké soutěže a další doprovodný program čeká na všechny diváky v neděli od 15:30 do pozdních večerních hodin.

Oba týmy mají o svém osudu jasno. Klokani míří do play-off, Litvínov do play-down. Hrát se ovšem bude o sebevědomí před pokračujícími boji a klokani si se svými semifinálovými ambicemi rozhodně nebudou chtít doma nechat nařezat. Ani Litvínov ovšem nejede do Prahy na výlet, už několikrát letos ukázal, že umí potrápit nejednoho soupeře a přeci jen by rád z hlavního města nějaký ten bod odvezl.

Přijďte podpořit naposledy v základní části naše borce a užít si s nimi báječné odpoledne. Bohemka do toho!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 2. 2016

Ubytování a restaurace v okolí