Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zabijačkové hody: Bohemians vs. Litvínov

Zabijačkové hody: Bohemians vs. Litvínov

Kdy 28. únor 2016 15:30 - 21:00 Sportovní akce
Na závěr základní části jsme si pro vás přichystali něco speciálního. I když tenhle příběh se spíš napsal sám už před mnoha a mnoha lety. Florbalisté Bohemians totiž na Děkance vyzvou v utkání 22. kola následovníky bájného Bivoje, který měl kdysi chytit na Kavčích horách divokého kance...
Zároveň jsou oba týmy těmi nejtrestanějšími, a tak není divu, že jsme s těmito „řezníky“ na hřišti nachystali ZABIJAČKOVÉ HODY jako doprovodný program k utkání. V neděli to tedy nebude jen o florbalu jako takovém. Bohatá zásoba zabijačkových dobrot, divácké soutěže a další doprovodný program čeká na všechny diváky v neděli od 15:30 do pozdních večerních hodin.

Oba týmy mají o svém osudu jasno. Klokani míří do play-off, Litvínov do play-down. Hrát se ovšem bude o sebevědomí před pokračujícími boji a klokani si se svými semifinálovými ambicemi rozhodně nebudou chtít doma nechat nařezat. Ani Litvínov ovšem nejede do Prahy na výlet, už několikrát letos ukázal, že umí potrápit nejednoho soupeře a přeci jen by rád z hlavního města nějaký ten bod odvezl.

Přijďte podpořit naposledy v základní části naše borce a užít si s nimi báječné odpoledne. Bohemka do toho!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 2. 2016
19.2.
26.2.
Zabijačkové hody u Klokanů

Zabijačkové hody u Klokanů

Praha, Praha
1.12.
28.2.
Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Praha 4, Praha
29.11.
30.4.
Výstava Vyšehrad za doby Karla IV.

Výstava Vyšehrad za doby Karla IV.

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí