Úvod > Aktivity & akce > Akce > Xterra Czech 2018

Xterra Czech 2018

Kdy 14. červenec 2018 8:00 - 15. červenec 2018 22:00 Sportovní akce
Kultovní triatlonový závod Xterra Czech se vrací do jihočeských Prachatic! Závod světového poháru bude letos největší sportovní akcí na jihu Čech i díky rozsáhlému doprovodnému programu pro celou rodinu!
Od roku 2002 patří Xterra Czech k vybraným elitním podnikům série světového poháru. Nejlepší triatlonistié na světe se na druhý červencový víkend znovu sjedou do Prachatic a budou bojovat o cené body, finanční prémie, ale také o kvalifikaci na mistrovství světa, které se koná na Havaji. 15. ročník ale nabídne především víkend pro celou rodinu, který se nebude točit jen kolem sportu.

Pro děti jsou připraveny závody v triatlonu i běhu. Navíc v neděli vyroste v Prachaticích obrovský dětský zábavní park. Ulice Poštovní bude zase patřit gastro festivalu a odpočinkové zóně. Na Velkém náměstí bude po celý víkend probíhat Xterra Music Fest, jehož hlavními hvězdami jsou Ben Cristovao a PSH. Doprovodný program nabídne také skateboardovou exhibici, live přenos z tratě závodu na velkoplošné obrazovce nebo Expo plné sportovního vybavení. Víkendu Xterra se můžete zúčastnit jako divák nebo jako sportovec, Xterra má tratě pro každého!
 
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 6. 2018
19.5.
21.10.
Kašpárci a kašpaři říše loutek

Kašpárci a kašpaři říše loutek

Prachatice, Šumava
29.6.
1.7.
Slavnosti solné Zlaté Stezky Prachatice

Slavnosti solné Zlaté Stezky Prachatice

Prachatice, Šumava
12.5.
8.7.
Deněl

Deněl

Prachatice, Šumava
18.5.
1.7.
Miloslav Troup

Miloslav Troup

Netolice, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí