Úvod > Aktivity & akce > Akce > Winerun - Krumvířský vinařský běh

Winerun - Krumvířský vinařský běh

Kdy 17. červen 2017 10:00 - 23:00 Sportovní akce
WineRun - Krumvířský vinařský běh nabízí běžcům jedinečnou příležitost si zazávodit v malebném prostředí vinařských sklepů a vinohradů v okolí vinařské obce Krumvíř. Ostatní mohou okusit atmosféru sklípků a okolí malebné jihomoravské obce Krumvíř.
Rád(a) běháš? Chceš vyhrát tolik vína kolik vážíš? WineRun - Krumvířský vinařský běh nabízí běžcům jedinečnou příležitost si zazávodit v malebném prostředí vinařských sklepů a vinohradů v okolí vinařské obce Krumvíř. V průběhu odpoledne proběhnou závody všech výkonnostních a věkových kategorií.

Na vítěze hlavního závodu čeká vyvažování vínem. Je pro tebe 7 km dlouhá trať příliš? Poskládej se svými přáteli čtyřčlenný tým a učastni se štafetového závodu.

Po celou dobu akce bude možné degustovat vína jednotlivých vinařů, ať už ve sklepích nebo v areálu startoviště, tedy v příjemném prostředí krumvířského národopisného stadionu, kde se děti mohou vyřádit na dětském hřišti, zatímco vy si můžete v klidu prohlédnout připravené stánky prezentující tradiční řemesla, víno, gastronomii a mnoho dalšího.

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a mít dobrý pocit z pohybu a dobrého vína!
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 12. 2016
28.7.
Šardické sklepy dokořán

Šardické sklepy dokořán

Šardice, Jižní Morava
Rodný dům Jana Herbena v Brumovicích

Rodný dům Jana Herbena v Brumovicích

Brumovice, Jižní Morava
Větrný mlýn Klobouky u Brna

Větrný mlýn Klobouky u Brna

Klobouky u Brna, Jižní Morava
Městské muzeum Klobouky u Brna

Městské muzeum Klobouky u Brna

Klobouky u Brna, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí