Úvod > Aktivity & akce > Akce > Winerun - Krumvířský vinařský běh

Winerun - Krumvířský vinařský běh

Kdy 17. červen 2017 10:00 - 23:00 Sportovní akce
WineRun - Krumvířský vinařský běh nabízí běžcům jedinečnou příležitost si zazávodit v malebném prostředí vinařských sklepů a vinohradů v okolí vinařské obce Krumvíř. Ostatní mohou okusit atmosféru sklípků a okolí malebné jihomoravské obce Krumvíř.
Rád(a) běháš? Chceš vyhrát tolik vína kolik vážíš? WineRun - Krumvířský vinařský běh nabízí běžcům jedinečnou příležitost si zazávodit v malebném prostředí vinařských sklepů a vinohradů v okolí vinařské obce Krumvíř. V průběhu odpoledne proběhnou závody všech výkonnostních a věkových kategorií.

Na vítěze hlavního závodu čeká vyvažování vínem. Je pro tebe 7 km dlouhá trať příliš? Poskládej se svými přáteli čtyřčlenný tým a učastni se štafetového závodu.

Po celou dobu akce bude možné degustovat vína jednotlivých vinařů, ať už ve sklepích nebo v areálu startoviště, tedy v příjemném prostředí krumvířského národopisného stadionu, kde se děti mohou vyřádit na dětském hřišti, zatímco vy si můžete v klidu prohlédnout připravené stánky prezentující tradiční řemesla, víno, gastronomii a mnoho dalšího.

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a mít dobrý pocit z pohybu a dobrého vína!
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 12. 2016
5.3.
20.4.
Výstava kraslic v Papouščí zoo Bošovice

Výstava kraslic v Papouščí zoo Bošovice

Bošovice, Jižní Morava
1.7.
Den otevřených sklepů v Terezíně

Den otevřených sklepů v Terezíně

Terezín, Jižní Morava
12.8.
Otevřené vinné sklepy v Čejči 2017

Otevřené vinné sklepy v Čejči 2017

Čejč, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí