Úvod > Aktivity & akce > Akce > Vytvoř si animovaný film - workshop ve Filmovém uzlu

Vytvoř si animovaný film - workshop ve Filmovém uzlu

Kdy 25. únor 2018 10:00 - 17:00 Akce pro děti
Pojďte s námi do světa fantazie! Každou sobotu a neděli odpoledne si můžete vytvořit vlastní krátký animovaný snímek pod vedením našich lektorů ve Filmovém uzlu Zlín. Workshopy probíhají v plně vybavené výtvarné dílně s několika animačními stoly. Jsou vhodné pro děti i dospělé.
Workshopy probíhají v animační dílně s několika stoly a profesionálním vybavením včetně animačního software, se kterým pracují i velké zahraniční produkce. K dipozici máte mnoho různých materiálů pro tvorbu postav a scény, fantazii se meze nekladou. Během workshopu se naučíte základy ploškové a prostorové animace. A pak už je jen na vás, jakou techniku zvolíte a jaký krátký příběh vám vznikne přímo pod rukama.

Nově animujeme také z LEGA.

Animační dílnu můžete každou sobotu a neděli navštívit od 10.00 do 17.00 hodin.

Začátky jsou vždy v časech 10.00, 12.30 a 15.00 hodin. Doporučujeme předchozí rezervaci (telefonicky na recepci) a naplánovat si návštěvu na tyto časy. V případě volných animačních stolů je návštěva workshopu možná i mimo stanovený čas.

Program je vhodný pro děti a dospělé od 5 do 100 i více let! Výsledné animace zasíláme e-mailem, můžete se s nimi pochlubit rodině a přátelům.

Workshop animace je možné spojit s návštěvou celého domu:
- expozice Filmového uzlu jako je Patro legend a Tvořivý chlívek
- můžete také posedět v naší stylové kavárně
- odhalit s dětmi Tajemství filmové truhly
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 2. 2018

Ubytování a restaurace v okolí