Úvod > Aktivity & akce > Akce > Vytvoř si animovaný film - workshop ve Filmovém uzlu

Vytvoř si animovaný film - workshop ve Filmovém uzlu

Kdy 21. říjen 2017 12:00 - 17:00 Akce pro děti
Pojďte s námi do světa fantazie! Každou sobotu a neděli odpoledne si můžete vytvořiti vlastní krátký animovaný snímek pod vedením zkušených animátorů ve Filmovém uzlu Zlín.Workshopy probíhají v plně vybavené výtvarné dílně s několika animačními stoly. Jsou vhodné pro děti i dospělé.
Během workshopu se naučíte základy ploškové a prostorové animace, naši zkušení lektoři vám vysvětlí kresbu, tvorbu scénáře, charakteru postav, storyboardu. A pak už je jen na vás, jakou techniku zvolíte a jaký krátký příběh vám vznikne přímo pod rukama.

Workshopy probíhají v plně vybavené výtvarné dílně s několika animačními stoly. K dipozici máte mnoho různých materiálů pro tvorbu postav a scény, profesionální technické vybavení a animační software.

Program je vhodný pro děti a dospělé od 5 do 100 i více let! Výsledné animace zasíláme e-mailem, můžete se s nimi pochlubit rodině a přátelům.

Délka trvání: Workshop je otevřený 5 hodin (12.00 - 17.00), ale je možno přijít kdykoliv v průběhu (nejpozději hodinu před koncem, abyste stihli animovat).

Bez registrace: Není potřeba se dopředu hlásit, pouze v případě větší skupiny.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 10. 2017
13.10.
14.1.
Salvador Dalí: Žiji sen

Salvador Dalí: Žiji sen

Zlín, Východní Morava
1.10.
1.11.
Sochy v obraze – výstava na zámku ve Zlíně

Sochy v obraze – výstava na zámku ve Zlíně

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí