Úvod > Aktivity & akce > Akce > VIDA! after dark - Energie

VIDA! after dark - Energie

Kdy 3. březen 2016 19:00 - 23:00 Společenské akce
Každý první čtvrtek v měsíci pořádá brněnský zábavní vědecký park akci pro dospělé návštěvníky nazvanou VIDA! After Dark, která je pokaždé věnována jinému tématu – v březnu to bude Energie.
V centru pozornosti bude naše speciálně upravená interaktivní expozice. Vyzdvihneme exponáty, které souvisejí s energií. Můžete se tak například dozvědět víc o různých způsobech výroby elektrické energie, zažít na vlastní kůži energii vichřice či tornáda, porovnat energetický příjem vybraných potravin i množství energie, které je potřeba k dopravě lokálních a exotických produktů. V Divadle vědy budete moct jako první vidět ukázky z nově připravované science show Elektromagion věnované elektromagnetickým silám. Těšte se na levitující supravodič, nejrůznější blesky a výboje, lidskou baterii i elektromagnetického rytíře.

Jako obvykle se VIDA! After Dark neobejde bez baru na galerii a DJe, kterým tentokrát bude Zdenek Tomášek, jeden z dramaturgů hudebního programu v brněnském kulturním prostoru PRAHA a člen redakce magazínu Ditchmag. Investujte svou energii na tom pravém místě – na VIDA! After Dark!
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 2. 2016
11.10.
28.2.
Velká ABC výstava ve VIDA!

Velká ABC výstava ve VIDA!

Brno, Jižní Morava
1.11.
9.5.
Klamárium ve VIDA!

Klamárium ve VIDA!

Brno, Jižní Morava
21.1.
19.3.
Slavní detektivové na stopě zločinu

Slavní detektivové na stopě zločinu

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí