Úvod > Aktivity & akce > Akce > VIDA! after dark - Energie

VIDA! after dark - Energie

Kdy 3. březen 2016 19:00 - 23:00 Společenské akce
Každý první čtvrtek v měsíci pořádá brněnský zábavní vědecký park akci pro dospělé návštěvníky nazvanou VIDA! After Dark, která je pokaždé věnována jinému tématu – v březnu to bude Energie.
V centru pozornosti bude naše speciálně upravená interaktivní expozice. Vyzdvihneme exponáty, které souvisejí s energií. Můžete se tak například dozvědět víc o různých způsobech výroby elektrické energie, zažít na vlastní kůži energii vichřice či tornáda, porovnat energetický příjem vybraných potravin i množství energie, které je potřeba k dopravě lokálních a exotických produktů. V Divadle vědy budete moct jako první vidět ukázky z nově připravované science show Elektromagion věnované elektromagnetickým silám. Těšte se na levitující supravodič, nejrůznější blesky a výboje, lidskou baterii i elektromagnetického rytíře.

Jako obvykle se VIDA! After Dark neobejde bez baru na galerii a DJe, kterým tentokrát bude Zdenek Tomášek, jeden z dramaturgů hudebního programu v brněnském kulturním prostoru PRAHA a člen redakce magazínu Ditchmag. Investujte svou energii na tom pravém místě – na VIDA! After Dark!
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 2. 2016
5.3.
3.9.
GeomeTRY

GeomeTRY

Brno, Jižní Morava
7.1.
16.12.
Faunahobby Brno 2018

Faunahobby Brno 2018

Brno, Jižní Morava
2.12.
31.7.
Vítejte u neandrtálců

Vítejte u neandrtálců

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí