Úvod > Aktivity & akce > Akce > Praha na brusích - veřejné bruslení v malé sportovní hale a v Tipsport aréně na Výstavišti

Praha na brusích - veřejné bruslení v malé sportovní hale a v Tipsport aréně na Výstavišti

Kdy 7. březen 2016 8:00 - 30. březen 2016 18:00 Sportovní akce
HC Sparta Praha vás zve na bruslení zdarma, které pořádá v projektu „Praha na bruslích“ pod záštitou magistrátu HMP v rámci programu „Evropské hlavní město sportu“.

První část projektu "Praha na bruslích" začíná v pondělí 7. března 2016 a bude trvat až do soboty 30. dubna 2016. Pro jarní část projektu "Praha na bruslích" je nezbytné následující vybavení: brusle, dále doporučujeme přilbu, pevné rukavice, chrániče loktů, kolen a nepromokavé oblečení.

Všichni zájemci o bruslení si mohou vybrat z následujících programů:

Prázdniny na ledě – určené pro děti a mládež od 6 do 18 let
Rodinné bruslení – určené pro rodiče a děti
Školní bruslení – určené pro rozšíření školní TV o hodiny bruslení
Bruslení seniorů – určené pro věkovou kategorii nad 50 let

Pro druhou část projektu, která bude probíhat od 1.září do 31.prosince 2016 připravuje Sparta další programy, kterými budou dovednostní soutěže na bruslích, rodinná hokejová liga atd.

Bruslení probíhá na ledových plochách v Tipsport aréně a Malé sportovní hale na Výstavišti. Adresa je: Za Elektrárnou 419, Praha 7 – Holešovice.

V programech 2. Rodinné bruslení a 3. Školní bruslení je zapotřebí vzhledem ke kapacitě ledové plochy vyplnit online přihlášku (jméno a příjmení, resp. název školy) v rezervačním systému, který najdete na webových stránkách HC Sparta Praha.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 3. 2016

Ubytování a restaurace v okolí