Úvod > Aktivity & akce > Akce > Velikonoční svátky plné dobrot a zábavy pro děti

Velikonoční svátky plné dobrot a zábavy pro děti

Kdy 25. březen 2016 - 28. březen 2016 Akce pro děti
Možná ještě přemýšlíte, co podniknete na letošní velikonoční svátky. Přijeďte na Šumavu přivítat jaro a užít si velikonoční pobyt do rodinného hotýlku a restaurace Nebespán s francouzským šmrncem. Připravujeme výborné menu a vaše děti si užijí spoustu zábavy i velikonoční nadílku od pravého zajíčka!
Přijeďte na velikonoce na Šumavu přivítat jaro a užít si velikonoční pobyt do rodinného hotýlku a restaurace Nebespán s francouzským šmrncem. Připravujeme výborné menu, založené na tradičních velikonočních dobrotách, ale zároveň vám nabídneme i několik francouzských velikonočních lahůdek.

V Kašperských Horách bude probíhat zajímavý velikonoční program pro malé i velké (divadýlko pro děti, farmářské trhy, komentované prohlídky města atd.), můžete si také vyšlápnout na hrad Kašperk, který bude po celé svátky otevřený. Pro milovníky zvířat doporučujeme oboru s vlky v Srní nebo soví voliéry v Borová Lada. Přímo v Nebespánu jsme pak na nedělní podvečer od 17:00 do 18:30 připravili program pro děti – pečení velikonočních sušenek.

V pondělí ráno pak budou všechny děti hledat v zahradě vajíčka, která můžou vyměnit za hezkou velikonoční nadílku od našeho opravdového zajíčka!
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 3. 2016
3.6.
30.9.
Komentované prohlídky Kašperských Hor s průvodcem

Komentované prohlídky Kašperských Hor s průvodcem

Kašperské Hory, Šumava
16.6.
16.6.
Ať žijí strašidla

Ať žijí strašidla

Kašperské Hory, Šumava
5.5.
31.10.
Šumavské chalupy očima Jaromíra Randáka

Šumavské chalupy očima Jaromíra Randáka

Kašperské Hory, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí