Úvod > Aktivity & akce > Akce > Velikonoční svátky plné dobrot a zábavy pro děti

Velikonoční svátky plné dobrot a zábavy pro děti

Kdy 25. březen 2016 - 28. březen 2016 Akce pro děti
Možná ještě přemýšlíte, co podniknete na letošní velikonoční svátky. Přijeďte na Šumavu přivítat jaro a užít si velikonoční pobyt do rodinného hotýlku a restaurace Nebespán s francouzským šmrncem. Připravujeme výborné menu a vaše děti si užijí spoustu zábavy i velikonoční nadílku od pravého zajíčka!
Přijeďte na velikonoce na Šumavu přivítat jaro a užít si velikonoční pobyt do rodinného hotýlku a restaurace Nebespán s francouzským šmrncem. Připravujeme výborné menu, založené na tradičních velikonočních dobrotách, ale zároveň vám nabídneme i několik francouzských velikonočních lahůdek.

V Kašperských Horách bude probíhat zajímavý velikonoční program pro malé i velké (divadýlko pro děti, farmářské trhy, komentované prohlídky města atd.), můžete si také vyšlápnout na hrad Kašperk, který bude po celé svátky otevřený. Pro milovníky zvířat doporučujeme oboru s vlky v Srní nebo soví voliéry v Borová Lada. Přímo v Nebespánu jsme pak na nedělní podvečer od 17:00 do 18:30 připravili program pro děti – pečení velikonočních sušenek.

V pondělí ráno pak budou všechny děti hledat v zahradě vajíčka, která můžou vyměnit za hezkou velikonoční nadílku od našeho opravdového zajíčka!
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 3. 2016

Ubytování a restaurace v okolí