Úvod > Aktivity & akce > Akce > Velikonoční svátky plné dobrot a zábavy pro děti

Velikonoční svátky plné dobrot a zábavy pro děti

Kdy 25. březen 2016 - 28. březen 2016 Akce pro děti
Možná ještě přemýšlíte, co podniknete na letošní velikonoční svátky. Přijeďte na Šumavu přivítat jaro a užít si velikonoční pobyt do rodinného hotýlku a restaurace Nebespán s francouzským šmrncem. Připravujeme výborné menu a vaše děti si užijí spoustu zábavy i velikonoční nadílku od pravého zajíčka!
Přijeďte na velikonoce na Šumavu přivítat jaro a užít si velikonoční pobyt do rodinného hotýlku a restaurace Nebespán s francouzským šmrncem. Připravujeme výborné menu, založené na tradičních velikonočních dobrotách, ale zároveň vám nabídneme i několik francouzských velikonočních lahůdek.

V Kašperských Horách bude probíhat zajímavý velikonoční program pro malé i velké (divadýlko pro děti, farmářské trhy, komentované prohlídky města atd.), můžete si také vyšlápnout na hrad Kašperk, který bude po celé svátky otevřený. Pro milovníky zvířat doporučujeme oboru s vlky v Srní nebo soví voliéry v Borová Lada. Přímo v Nebespánu jsme pak na nedělní podvečer od 17:00 do 18:30 připravili program pro děti – pečení velikonočních sušenek.

V pondělí ráno pak budou všechny děti hledat v zahradě vajíčka, která můžou vyměnit za hezkou velikonoční nadílku od našeho opravdového zajíčka!
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 3. 2016
11.5.
31.10.
Sblížení: Lidé a velké šelmy Šumavy

Sblížení: Lidé a velké šelmy Šumavy

Kašperské Hory, Šumava
1.4.
31.10.
Králové Šumavy - výstava v Dobré Vodě

Králové Šumavy - výstava v Dobré Vodě

Hartmanice, Šumava
23.6.
Den hudby v Kašperských Horách

Den hudby v Kašperských Horách

Kašperské Hory, Šumava
28.7.
Fairy Dream na hradě Kašperk

Fairy Dream na hradě Kašperk

Kašperské Hory, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí