Úvod > Aktivity & akce > Akce > Speciální hasičská exkurze na Letišti Praha

Speciální hasičská exkurze na Letišti Praha

Kdy 16. červenec 2016 9:00 - 12:00 Lidová řemesla a trhy
Tato speciální hasičská exkurze se koná pouze několikrát v roce a je velmi oblíbená, nejen dětmi. V sobotu 16.7. v 09:00.

Letištní  hasiči předvedou svoji speciální  techniku, velkokapacitní auta Panther a také  provedou návštěvníky polygonem, kde hasiči absolvují pravidelné zátěžové testy s dýchací technikou.

V poslední třetině exkurze neopomeneme také samotné letiště, letištní provoz a pozorování startů a přistání v blízkosti ranveje.

Na začátku exkurze projdou návštěvníci také bezpečnostní kontrolou, stejně jako cestující před nástupem do letadla. Na prohlídku do neveřejných prostor se prochází přes bezpečnostní kontrolu, neberte tedy s sebou zakázané předměty (zbraně a jejich napodobeniny, špičaté předměty, tekutiny, gely, apod.);  nealkoholické nápoje povoleny. Nutno hlásit předem, pokud máte některou část těla v sádře nebo nesnímatelné ortéze.

Letiště Praha spolupracuje také s Národním technickým muzeem a Královstvím železnic v Praze. Individuální návštěvníci mají jedinečnou možnost navštívit exkurzi na letišti Praha se slevou 20 % na vstupném. Sleva platí i v opačném případě, kdy můžete uplatnit slevu v Národním technickém muzeu na vstupenku z exkurze na Letišti Praha.

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 6. 2016
24.3.
28.10.
Cyklohráček - vlak, kde si děti vyhrají

Cyklohráček - vlak, kde si děti vyhrají

Lichoceves, Střední Čechy
5.4.
13.5.
Makrofotografie 3x jinak

Makrofotografie 3x jinak

Praha 13, Praha
5.4.
13.5.
Czech Nature Photo 2018

Czech Nature Photo 2018

Praha 13, Praha

Ubytování a restaurace v okolí