Úvod > Aktivity & akce > Akce > Speciální hasičská exkurze na Letišti Praha

Speciální hasičská exkurze na Letišti Praha

Kdy 16. červenec 2016 9:00 - 12:00 Lidová řemesla a trhy
Tato speciální hasičská exkurze se koná pouze několikrát v roce a je velmi oblíbená, nejen dětmi. V sobotu 16.7. v 09:00.

Letištní  hasiči předvedou svoji speciální  techniku, velkokapacitní auta Panther a také  provedou návštěvníky polygonem, kde hasiči absolvují pravidelné zátěžové testy s dýchací technikou.

V poslední třetině exkurze neopomeneme také samotné letiště, letištní provoz a pozorování startů a přistání v blízkosti ranveje.

Na začátku exkurze projdou návštěvníci také bezpečnostní kontrolou, stejně jako cestující před nástupem do letadla. Na prohlídku do neveřejných prostor se prochází přes bezpečnostní kontrolu, neberte tedy s sebou zakázané předměty (zbraně a jejich napodobeniny, špičaté předměty, tekutiny, gely, apod.);  nealkoholické nápoje povoleny. Nutno hlásit předem, pokud máte některou část těla v sádře nebo nesnímatelné ortéze.

Letiště Praha spolupracuje také s Národním technickým muzeem a Královstvím železnic v Praze. Individuální návštěvníci mají jedinečnou možnost navštívit exkurzi na letišti Praha se slevou 20 % na vstupném. Sleva platí i v opačném případě, kdy můžete uplatnit slevu v Národním technickém muzeu na vstupenku z exkurze na Letišti Praha.

Celý popis
Naposledy změněno: 24. 6. 2016

Ubytování a restaurace v okolí