Úvod > Aktivity & akce > Akce > Květinový jarmark v Zámeckém areálu Ctěnice

Květinový jarmark v Zámeckém areálu Ctěnice

Kdy 14. květen 2016 10:00 - 15. květen 2016 18:00 Výstavy
V Zámeckém areálu Ctěnice se ve dnech 14.‒15. 5. 2016 uskuteční již IV. ročník Svatojánského květinového jarmarku.
V Zámeckém areálu Ctěnice se ve dnech 14.‒15. 5. 2016 uskuteční již IV. ročník Svatojánského květinového jarmarku, na němž se představí například Zámecké zahradnictví Ctěnice se svou kolekcí trvalek, SZO ČZS Pelargonie s pestrou nabídkou muškátů nebo Střední odborná škola stavební a zahradnická s nabídkou zejména balkonových květin a letniček.

Kromě květinových stánků se mohou návštěvníci těšit na zahradní dekorace, aranže či keramiku. Dále také na prodejce ručně vyráběných šperků nebo drátenici. Na své si přijdou i milovníci perníků, koblih a dalších slaných specialit.

Květinový trh bude doplněn o poutavý doprovodný program pro děti i dospělé. Nejmenší návštěvníky čeká květinová dílna víly Amálky, v níž si budou moci připravit pohádkové květinové šaty, uvít věneček, vytvořit látkové kytičky z organzy nebo vyrobit z drátků a korálků kvítkový náramek. Dospělé návštěvníky jistě upoutají workshopy vztahující se k osazování truhlíků, včetně tipů na osázení, nebo lekce aranžování suchých květin. 

Informace pro návštěvníky:
V případě nepříznivého počasí se akce uskuteční v krytém prostoru Jízdárny.
Vstup na Květinový jarmark je zdarma.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 5. 2016

Ubytování a restaurace v okolí