Úvod > Aktivity & akce > Akce > Večerní lampionové prohlídky ve Zlínské Zoo

Večerní lampionové prohlídky ve Zlínské Zoo

Kdy 29. září 2016 19:30 - 20. říjen 2017 21:30 Akce pro děti
Zlínská zoo i v letošním roce připravuje atraktivní večerní prohlídky zoologické zahrady. Proběhnou po čtyři páteční večery - 29. září a další tři pak 6., 13., 20.10. 2017.

Všichni příznivci zvířat a romantických procházek mohou zavítat do zoo ve zcela netradiční dobu a zažít její večerní atmosféru. 29. září bude hlavní a sezónní vstup otevřen nepřetržitě po celý den až do 19.30 hod., v říjnu bude sezónní vstup k dispozici od 14.00 hod. Poblíž obou vstupů si můžete zakoupit celou lampiónovou soupravu (tzn. lampion, svíčku a dřevěné držátko). Vstupné na večerní prohlídky se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo.

Večerní návštěvu zoo zpestří prohlídky areálu s průvodcem. Za doprovodu odborných pracovníků zoo se tak můžete seznámit s chovanými zvířaty a dozvědět se spoustu informací o zlínské zoo. Jedinou podmínkou pro zajištění účasti na prohlídce s průvodcem je dostavit se včas na nádvoří zámku Lešná, odkud budou zmiňované prohlídky začínat. První prohlídka s průvodcem odstartuje v 18.30.

Doporučujeme zavítat také na večerní prohlídky zámku Lešná. Průvodci v dobových kostýmech vás zavedou do 30. let minulého století a představí vám původní obyvatele zámku, hraběcí rod Seilernů. První zámecká prohlídka odstartuje v 18.30 hod., další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech.

I letos si děti a dospělí mohou vydlabat svou "dýňovou lampičku". Při všech prohlídkách začínáme v 17.00 hod. na nádvoří zámku Lešná. Na závěr ještě jedna malá rada. I když budou cesty a chodníky osvětleny, doporučujeme vzít s sebou kapesní svítilnu.

Celý popis
Naposledy změněno: 26. 9. 2017

Ubytování a restaurace v okolí