Úvod > Aktivity & akce > Akce > Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti

Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti

Kdy 8. prosinec 2017 - 17. prosinec 2017 Společenské akce
Navštivte Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti a načerpejte inspiraci pro nákup dárků. Čeká na vás téměř 400 prodejců, ale i pestrý doprovodný program. Vystoupí například Martin Harich, Milan Peroutka nebo Voxel. Novinkou budou workshopy v kuchyňském studiu a řemeslnické dílně.
Vánoce se na brněnském výstavišti slaví již několik desetiletí. Ani letos tomu nebude jinak - od 8. do 17. prosince se zde totiž budou konat Vánoční veletrhy, které nabídnou zejména inspiraci pro nákup vánočních dárků, ale i zábavný doprovodný program.

Nákupy dárků
Na Vánočních veletrzích se představí téměř 400 prodejců. Návštěvníci tak mohou vybírat z různorodého sortimentu zboží – od hraček, oblečení, potřeb do domácnosti až po kosmetiku či různé pochutiny. Velice vyhledávané jsou také regionální a farmářské výrobky.

Doprovodný program
V rámci Vánočních veletrhů vystoupí mnoho zpěváků, hudebníků i folklorních skupin. Nově jsou připraveny také workshopy v kuchyňském studiu. Dozvíte se tak vše o tradičních vánočních pokrmech. O víkendu pak kulinářskou show předvede MasterChef Petr Jonáš. Navštívit můžete také řemeslnickou dílnu, kde získáte řadu tipů a triků, jak si vyrobit vlastní vánoční dekorace. Vyhledávaným je také řemeslnický jarmark.

Parkování je v areálu výstaviště ZDARMA.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 10. 2017
7.1.
16.12.
Faunahobby Brno 2018

Faunahobby Brno 2018

Brno, Jižní Morava
20.9.
1.3.
Kuk - nová výstava ve Vida!

Kuk - nová výstava ve Vida!

Brno, Jižní Morava
15.9.
2.12.
Největší záhady a tajemství světa

Největší záhady a tajemství světa

Brno-střed, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí