Úvod > Aktivity & akce > Akce > Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti

Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti

Kdy 8. prosinec 2017 - 17. prosinec 2017 Společenské akce
Navštivte Vánoční veletrhy na brněnském výstavišti a načerpejte inspiraci pro nákup dárků. Čeká na vás téměř 400 prodejců, ale i pestrý doprovodný program. Vystoupí například Martin Harich, Milan Peroutka nebo Voxel. Novinkou budou workshopy v kuchyňském studiu a řemeslnické dílně.
Vánoce se na brněnském výstavišti slaví již několik desetiletí. Ani letos tomu nebude jinak - od 8. do 17. prosince se zde totiž budou konat Vánoční veletrhy, které nabídnou zejména inspiraci pro nákup vánočních dárků, ale i zábavný doprovodný program.

Nákupy dárků
Na Vánočních veletrzích se představí téměř 400 prodejců. Návštěvníci tak mohou vybírat z různorodého sortimentu zboží – od hraček, oblečení, potřeb do domácnosti až po kosmetiku či různé pochutiny. Velice vyhledávané jsou také regionální a farmářské výrobky.

Doprovodný program
V rámci Vánočních veletrhů vystoupí mnoho zpěváků, hudebníků i folklorních skupin. Nově jsou připraveny také workshopy v kuchyňském studiu. Dozvíte se tak vše o tradičních vánočních pokrmech. O víkendu pak kulinářskou show předvede MasterChef Petr Jonáš. Navštívit můžete také řemeslnickou dílnu, kde získáte řadu tipů a triků, jak si vyrobit vlastní vánoční dekorace. Vyhledávaným je také řemeslnický jarmark.

Parkování je v areálu výstaviště ZDARMA.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 10. 2017
7.1.
16.12.
Faunahobby Brno 2018

Faunahobby Brno 2018

Brno, Jižní Morava
17.3.
18.3.
Dny elektronové mikroskopie ve Vida!

Dny elektronové mikroskopie ve Vida!

Brno, Jižní Morava
3.3.
29.4.
Víkendové labodílny: Výcvik draků

Víkendové labodílny: Výcvik draků

Brno, Jižní Morava
5.3.
3.9.
GeomeTRY

GeomeTRY

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí