Úvod > Aktivity & akce > Akce > Vánoční Lemarket v Mánesu

Vánoční Lemarket v Mánesu

Kdy 8. prosinec 2017 14:00 - 10. prosinec 2017 20:00 Výstavy
Galerie Mánes bude znovu proměněna v moderní tržiště mladých českých a slovenských značek vyrobených s láskou a lokálně. Ve dvou poschodích galerie se otevřou mini obchůdky 100 vybraných značek módy, kosmetiky, dětských hraček, pánských doplňků, jídla a mnoho dalšího.
Na již tradičním moderním tržišti Lemarket se letos představí přes 100 pečlivě vybraných českých a slovenských tvůrců. Budete si moci vychutnat vánoční atmosféru, zakoupit dárky pro své blízké a osobně se setkat s českými a slovenskými módními návrháři, designéry, výrobci přírodní kosmetiky, ale i ševci a čokolatéry.

Vánoční Lemarket bude také plný koncertů a dobrého jídla. Dopřejte si ho. Sami. S rodinou. S přáteli, dětmi, či tajnou láskou... jsou přeci Vánoce. Všechny tři dny je pro vás máme připravený přímo čarokrásný Vánoční program.

Těšit se můžete například na:
27JEWELRY, City Folklore, Elí Belí, Frusack, Hugo chodí bos, JaGaia, Tkalcovna - Strmilov Květerie, Nemléko, Paon, PBG, playbag, Rychter_D kožené výrobky / leather products, Soolista, VOALA, youngprimitive

Co je to Lemarket?

Projekt, který má kreativní duši. Miluje malé české kreativce, kteří vidí naši zemi jako krásné místo plné příležitostí a dobrých nápadů. Za pár let pořádání trhů o českých značkách zjistili, že skvělých projektů u nás neustále přibývá. I ty značky a nadšenci, kteří se na tržiště nedostali, si zaslouží pozornost široké veřejnosti. Jsou to právě šperkaři, ševci, návrháři, designéři, fotografové a další kreativní duše, které mění fádní světové umění v něco nevšedního.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 10. 2017

Ubytování a restaurace v okolí